Hindistan’da Disney Plus Nasıl İzlenir


Hindistan’da Disney Plus Nasıl İzlenir

10 Ocak 2020


Marvel Filmler veya Star Wars olsun, Disney Plus her şeye sahiptir. Ancak Hindistan’da Disney Plus’ı izleyemezsiniz ve coğrafi blokları dolaşmak için bir VPN’e ihtiyacınız yoktur. Bunu yapmak için PureVPN kullanın ve çocuklarınızı evde eğlendirmek için Hindistan’da Disney Plus’ın kilidini açın. PureVPN, Disney Plus’ı izlemenize yardımcı olmak için ilk kez sadece 0,99 ABD doları olan 7 günlük bir deneme sunuyor.

Hindistan'da Disney + 'ı izleyin

Disney uzun zamandır dünyanın dört bir yanındaki sinemacılar ve TV şovu hayranlarının sevgilisi. Ancak, akış hizmeti Disney Plus’ı bir süre önce tanıttığında her zamankinden daha fazla kupa kazandı. Hizmet bir patlama ile başlatıldı ve teknik aksaklıklar nedeniyle ilk haftada perişan bir şekilde çökmesine rağmen, abonelerin ağa katılmasını engellemedi. Ancak, hizmetin talihsiz yanı, dünyadaki tüm ülkeleri kapsamamasıdır. Ağı genişletme konusunda planları olsa da, şu anda birkaç ülkede faaliyet göstermektedir.

Disney Plus Hindistan’da Mevcut mu??

Hollanda, Disney + akış hizmetinin harikalığını ilk deneyimleyen ülkelerden biriydi. Daha sonra, hizmet resmi olarak ABD’de ve ardından Kanada’da başlatıldı. Bir süre sonra, ağını birkaç ülkeye daha genişletti. Hindistan Asya-Pasifik bölgesinde olduğundan, 2020 veya 2021’de Disney + ‘nın fantastik hizmetlerini her zaman kucaklayacak. O zamana kadar arkanıza yaslanıp takılmak zorunda kalacaksınız. Ancak artık beklemek istemiyorsanız, istediğiniz zaman bir VPN seçebilir ve istediğiniz zaman Hindistan’da Disney + ‘ya erişebilirsiniz.

Hindistan’da Disney Plus Nasıl İzlenir?

Ağ kapsamı eksikliği ve çevrimiçi içeriğin bir kısmının bulunmaması, yayıncıların karşılaştığı yaygın sorunlar arasındadır. Ancak, bu yaygın bir uygulamadır ve bir VPN kullanmanız dışında hiçbir şey yapılamaz. İSS veya gerçek zamanlı aktarım servis sağlayıcısı tarafından izlenen ve sonra engellenen bir kullanıcının IP adresi olduğundan, bir VPN kullanıcıların IP’yi taklit ederek sorunu çözmelerine yardımcı olur. IP aldatıldıktan veya değiştirildiğinde, kullanıcı yalnızca Hindistan’daki Disney Plus’a erişemez, aynı zamanda hizmette bulunan herhangi bir TV şovunu veya filmi kolayca izleyebilir.

 • Arzunuz PureVPN planınıza abone olun
 • İstediğiniz cihaz için VPN istemcisini edinin
 • VPN’yi başlatın ve giriş yapın
 • Ülke listesine gidin ve ABD sunucusunu arayın
 • Sunucuya katılmak için Connect tuşuna basın
 • Bağlantı kurulduktan sonra Disney + ‘ya erişin ve keyfini çıkarın

Disney +: Şimdi Nasıl Abone Olunur?

Bir VPN kullanarak IP kimlik sahtekarlığının engelini aştığınızda, karşılaşabileceğiniz bir sonraki engel aboneliktir. Akış hizmeti, kullanıcılara pek çok ödeme seçeneği sunmaz. Ayrıca, hangi seçenekler mevcutsa, hizmetin kapsamı sağladığı aynı bölgelerde kayıtlı olmaları gerekir. Yani, Hindistan’da Disney + ‘ya abone olmak ve erişmek istiyorsanız göz önünde bulundurabileceğiniz başka alternatifler de var. Yeni başlayanlar için, iOS veya Mac kullanıcısıysanız iTunes hediye kartını tercih edebilirsiniz. Android kullanıcıları için Google hediye kartı en uygun seçim olabilir.

Şimdilik, yukarıda tartışıldığı gibi alternatiflerden herhangi birini kullanabilirsiniz. Umarım hizmet küresel görüntüleyenlerinin kolaylığı ve rahatlığı için daha fazla ödeme seçeneği sunabilir.

Disney’de neler var+?

Daha önce de belirtildiği gibi, Disney sadece ABD, İngiltere veya Kanada’da değil, tüm dünyada bir ev adıdır. Sonuçta, yüzyılı aşkın bir süredir çok sayıda eğlenceli içerik kataloğu işletiyor ve üretiyor. Bahsetmeye gerek yok, yeni girişimler keşfederek veya bilinen hizmetlerle ortaklık kurarak hizmetlerini genişletti. Günün sonunda, Disney + aboneliğiniz olduğunda bir eğlence hazinesine erişebilirsiniz. Örneğin, Marvel Studios, Star Wars, Pixar’ın ve hatta Hulu ABD’nin kataloğuna erişebilirsiniz..

Şu anda, Disney Plus’ta çok sayıda gösteri var, ancak en iyi isimler arasında Star Wars, Avengers ve hatta en son hit olan Mandalorian var.

Son sözler

Hindistan’da yaşıyorsanız ve Hindistan’da Disney Plus’a erişmek istiyorsanız, PureVPN ile bunu her zaman yapabilirsiniz. VPN sunucularımız en yüksek performans ve hızlar için tasarlandığından, maksimum akış hızlarına ve arabelleksiz deneyime her zaman erişebilirsiniz. Ayrıca, ISS veya akış hizmetinin kendisi tarafından engellenen benzer hizmetlere erişebileceksiniz. İkinci olarak, PureVPN’i kullanarak çevrimiçi işinizi yapabilir veya güvenli bir şekilde çevrimiçi işlemler yapabilirsiniz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map