Kodi’de beIN Sports Nasıl Gidilir


Kodi’de beIN Sports Nasıl Gidilir

21 Ağustos 2019


İşte Kodi’de en sevdiğiniz sporları canlı olarak izleyebileceğiniz bir yol. İhtiyacınız olan tek şey PureVPN ve beIN Sports ve gitmeye hazırsınız.

beIN Sports, en sevdiğiniz sporları çevrimiçi yayınlamak için en iyi yerlerden biridir. Bu, Kodi’nin sağladığı erişilebilirlik ve özgürlükle birleştiğinde, en sevdiğiniz sporları çevrimiçi yayınlamak için mükemmel araçlara sahip olacaksınız. Ancak, Kodi’deki resmi depo oldukça sınırlı olduğundan, beIN Sports Kodi kullanıcılarının yüklemesi için mevcut değildir.

Ancak, ESPN ve NBC gibi diğer kanallarda olduğu gibi cesaret kırılmayın, resmi olanlar kadar iyi çalışan resmi olmayan depolar ve eklentiler vardır. Bununla birlikte, beIN Sports bölgesel sınırlamalarından kurtulmak için PureVPN’e ihtiyacınız olabilir.

Atlamak…

BeIN Sports nedir ve Kodi Eklentisini Nasıl Alabilirsiniz??

ABD’de yaşayanlar için beIN Sports, ülkede aktif olan en popüler akış hizmetlerinden biri olduğu için yeni bir şey değil. Dünyada gerçekleşen hemen hemen her spor etkinliği için canlı yayınlara sahiptir. Buna Premier Lig, UEFA Şampiyonlar Ligi, NBA ve daha birçoğu dahildir.

Ancak, bölgesel sınırlamalar ve kısıtlamalar nedeniyle, hizmetleri yalnızca ABD’de kullanılabilir. Ve eğer bu yeterince kötüyse, beIN Sports Kodi için resmi bir eklenti içermiyor. Ancak, daha önce belirttiğimiz gibi, PureVPN ile birleştirildiğinde, dünyanın herhangi bir yerinden Kodi’de beIN Sports’u izlemenize yardımcı olabilecek resmi olmayan sürümler var..

Kodi’de beIN Sports Nasıl İzlenir

Artık Kodi’de beIN Sports’u izlemenin ve yayınlamanın bir yolunun olduğunu bildiğinize göre, ona nasıl erişebileceğinize bakalım. Ancak, yükleme işlemine başlamadan önce, beIN Sports eklentisine sahip havuzu indirmeniz gerekir.

Matt Huisman Kodi Deposunu indirmek için aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Kodi’yi aç
 2. “Ayarlar” a gidin
 3. Eklentileri Seçin
 4. “Bilinmeyen Kaynaklar” seçeneğinin “etkin” olarak ayarlandığından emin olun
 5. “Dosya Yöneticisi” ne gidin
 6. “Kaynak ekle” yi seçin.
 7. Seçin ve https://k.mjh.nz yazın
 8. “Tamam” ı seçin
 9. Kaynak adı olarak MJH girin
 10. Tekrar “Tamam” ı seçin
 11. Ana Menü’ye ve ardından Eklentilere gidin
 12. “Eklentilerim” i seçin
 13. “..” ve “Zip dosyasından yükle” yi seçin.
 14. Listeden “MJH” seçin
 15. Seçin "repository.matthuisman.zip" dosya.
 16. Depo şimdi yüklemeye başlayacak

Depo kurulduğuna göre, karmaşık bit yoldan çıktı. Artık beIN Sports eklentisini depodan kolayca yükleyebilir ve en sevdiğiniz sporları canlı olarak izleyebilirsiniz. Eklentiyi yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Kodi’yi aç
 2. Ana Menüye gidin
 3. “Eklentiler” e ve ardından “Eklentilerim” e gidin.
 4. “…” seçeneğini seçin
 5. “Depodan Yükle” yi seçin
 6. Seçin "MattHuisman.nz Deposu"
 7. Listelerde, “Video Eklentileri” ve ardından “beIN Sports Connect” i arayın.
 8. “Yükle” yi tıklayın ve işlemin tamamlanmasını bekleyin
 9. Artık şuna erişebileceksiniz: Kodi üzerinde beIN Sports.

Kodi’de beIN Sports için neden bir VPN’e ihtiyacınız var?

Kodi’de beIN Sports’a erişmek ve izlemek isterse bir VPN’ye İHTİYACINIZ olmasının birkaç nedeni vardır. İlk olarak, beIN Sports, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada gibi seçilmiş birkaç ülkede kullanılabilir. Bu nedenle, diğer ülkelerde beIN Sports’a erişmek için bir VPN yardımına ihtiyacınız olacak. Yalnızca bir VPN aracılığıyla akış hizmetine abone olabilirsiniz.

İkincisi, burada bahsedilen beIN Sports Kodi Eklentisi, Avustralya, Yeni Zelanda ve Endonezya’yı içeren APAC ülkelerinde ve diğer birkaç ülkede mevcuttur. Bu nedenle, eklentiyi kullanmak için tekrar bir VPN yardımına ihtiyacınız olacak. Sonuç olarak, Kodi’de beIN Sports’u izlemek için bir VPN’e ihtiyacınız olacak. Başka yolu yok.

PureVPN’i Kodi’ye indirmek ve yüklemek için aşağıdaki aşağıdaki basit adımları izleyin:

 1. PureVPN’in Kodi Deposunu indirin ve yükleyin
 2. Kodi’yi aç
 3. Eklentiler sayfasına gidin
 4. Üst taraftaki açık kutu simgesini tıklayın
 5. İndirilen zip dosyasını yükleyin
 6. Depoyu yükleyin
 7. Eklentilere ve ardından Program eklentilerine gidin
 8. PureVPN’i başlat
 9. Ayarlara gidin
 10. Hesap ayrıntılarınızı ekleyin
 11. VPN’i her açılışta otomatik olarak bağlanacak şekilde ayarlama
 12. Tamam’ı tıklayın

Son sözler

Sonuç olarak, Kodi’deki beIN Sports aracılığıyla en sevdiğiniz sporları canlı ve çevrimiçi izlemek istiyorsanız, PureVPN’e ihtiyacınız olacak. Bununla birlikte, bunu ekstra bir engel olarak düşünmeyin, sadece beIN Sports’a ve Kodi’deki eklentisine erişmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sizi ve kimliğinizi binlerce çevrimiçi tehditten korur. Kodi’de beIN Sports ile PureVPN kullanıyorsanız, bir bakıma, bu bir kazan-kazan.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map