Kodi’de ESPN Nasıl İzlenir


Kodi’de ESPN Nasıl İzlenir

Yayınlandı: 02 Temmuz 2019


Kodi’de ESPN izlemeniz mi gerekiyor? Ardından bu kılavuzu kullanın. Ancak Kodi’de ESPN veya diğer eklentileri akış riskli olabilir. ISS azaltmayı önlemek ve güvenli akış sağlamak için cihazınızda PureVPN kullanın. PureVPN, Kodi abonelerinin bu stresli kilitlenmeden geçmesine ve evde ESPN’nin keyfini çıkarmasına yardımcı olmak için ilk kez sadece 0,99 $ ‘lık 7 günlük bir deneme sunuyor.

Tamamen ücretsiz bir akış hizmeti arıyorsanız, Kodi orada mümkün olan en iyi seçenektir. Sevdiğiniz içeriğe erişmeniz için size sonsuz seçenekler sunar. Akıllı telefonlar için uygulamalar olduğu gibi, Kodi için eklentiler var.

Aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce eklenti vardır, bunların çoğu ücretsizdir. Bazı eklentiler resmi olduğundan resmi Kodi Deposundan indirilebilir. Ancak, çoğu eklentinin ilgili (resmi olmayan depodan) indirilmesi gerekir.

ESPN Kodi Eklentisi?

ESPN birçok farklı kanalı olan bir spor ağıdır. ESPN’de izleyebileceğiniz onlarca farklı spor var. ESPN ağında yayınlanan bazı popüler sporlar arasında futbol, ​​futbol, ​​beyzbol, basketbol, ​​kriket, buz hokeyi ve tenis sayılabilir..

ESPN içeriğini izlemek için doğru eklentiye ihtiyacınız var. ESPN spor içeriği sunan birçok eklenti var, ancak göze çarpanı ESPN 3 Player eklentisidir. İlginç bir şekilde, bu eklenti resmi bir Kodi eklentisidir ve bu nedenle doğrudan sitedeki resmi depodan yüklenebilir. Video Eklentileri seçeneği Ana ekran.

Kodi v.18 veya Üstünde ESPN Nasıl İzlenir

Eğer v.18 veya daha yüksek bir sürüme sahipseniz, Kodi’nizde ESPN’yi izleyin doğru eklentiyi yükleyerek.

 1. Kodi uygulamasını başlatın, Eklentiler’e gidin ve sol üstteki paket yükleyiciyi tıklayın
 2. seçmek Depodan Yükle > Kodi Eklenti Deposu > Video Eklentileri > ESPN 3 > ESPN 3 > Yüklemek
 3. ESPN 3 Eklentisi etkin bildirimini görene kadar bekleyin
 4. Ana ekrandan öğesini seçin. Eklenti
 5. Tıklamak ESPN 3

Kodi’de ESPN’yi Kimlik Doğrulama / Yükleme

Eklentiyi yükledikten sonra, kimlik doğrulaması yapmanız gerekir. Bu eklentinin çalışması için kimlik doğrulaması gereklidir. Kodi eklentinizin kimliğini doğrulamak ve ESPN izlemek için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir.

 1. Adresine git Eklenti ve başlat ESPN 3
 2. seçmek Bir sağlayıcı ile kimlik doğrulaması
 3. Sağlanan etkinleştirme kodunu not edin ve ESPN hesabınızla giriş yapmaya devam edin
 4. seçmek Apple TV bağlantısı (farklı bir akış cihazınız olsa bile)
 5. Sağlayıcınızı seçin ve etkinleştirme kodunu girin
 6. seçmek Charter Spektrumu varsayılan sağlayıcınız olarak ve tamam
 7. Kodi’yi yeniden başlat

Bununla Kodi için ESPN eklentiniz kullanıma hazırdır!

Kodi’de ESPN Canlı Yayın

Doğru eklentiyi yükledikten sonra, içeriğe ESPN’den hemen erişebilirsiniz. ESPN, çoğu canlı olan birçok farklı spor programına ev sahipliği yapar. Kodi ana ekranınızdan ESPN video eklentisine gidin ve anında ESPN Kodi canlı akışlarına erişin.

Bazı eklentilerin size iyi bir akış deneyimi sunmayabileceğini anlamak önemlidir. Akış sorunları ve bölgenizdeki canlı akışların kullanılabilirliği ile karşılaşabilirsiniz. Kodi’deki deneyiminizi bozabilecek akışla ilgili tüm sorunları çözmek için PureVPN gibi iyi bir akış VPN’i edinmeniz gerekir.

PureVPN sizi çevrimiçi ortamda tamamen anonim hale getirerek, gerçekten hak ettiğiniz mükemmel akış deneyimine sahip olmanızı engelleyebilecek tüm kısıtlamalardan ve sınırlamalardan kaçınmanıza izin verir. Bilgi erişim özgürlüğünün neredeyse on yıldan beri tanınmış bir insan hakkı olduğu bir sır değil, ancak üzerinde nadiren uygulama var.

Neden Kodi için VPN Edinin?

Kodi, açık kaynaklı bir medya oynatıcıdır, yani herkes bunun için bir eklenti oluşturabilir ve bunu herkese açık hale getirebilir. Bu, Kodi’yi oldukça riskli bir platform haline getirir ve Kodi kullanıcılarını siber suçlular, İSS’ler ve hükümet gözetim yetkilileri gibi çevrimiçi risklere ve tehditlere karşı savunmasız hale getirir.

Ayrıca, Kodi’deki her şeye her yerde erişilemez. Kodi’de coğrafi olarak kısıtlanmış yüzlerce eklenti var. Bu, ne kadar kötü isteseniz de bölgenizde bazı eklentilerin bulunmayabileceği anlamına gelir.

Kodi VPN, hangi aracı veya hizmeti kullanırsanız kullanın akış deneyiminizi artırmanıza olanak tanıyan bir akış VPN’dir. İyi bir akış VPN’i, tamamen çevrimiçi anonim olmanıza, kısıtlanmış içeriğe erişmenize ve tüm çevrimiçi kötülüklerden korunmanıza izin veren bir VPN’dir..

PureVPN, ellerinizi alabileceğiniz en iyi akış VPN’dir. Hızlı, güvenli ve bölgenizde kısıtlanmış içeriğe anında erişmenizi sağlar. PureVPN’in dünya genelinde 180 farklı konuma yerleştirilmiş 2.000’den fazla sunucusu var.

Kodi için PureVPN’i nasıl edinebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

 1. PureVPN’in Kodi veri havuzu sayfasına gidin ve zip dosyasını indirin.
 2. Kodi’yi başlatın ve şu adrese gidin: Eklenti.
 3. Üstteki açık kutu simgesini tıklayın.
 4. Zip dosyasından yükle.
 5. Depoyu yükleyin
 6. PureVPN’i Eklenti > Program eklentileri
 7. Adresine git ayarlar ve kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin.
 8. VPN’i her açılışta otomatik olarak bağlanacak şekilde ayarlama.
 9. Tıklayın tamam.
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me