Kodi Üzerine Amazon Prime Video Nasıl Kurulur


Kodi Üzerine Amazon Prime Video Nasıl Kurulur

Güncelleme: Kasım 01, 2019


Amazon Prime, Kodi’de bulunur ve erişmek için bir Amazon Amazon Instant Instant Video eklentisini kullanabilirsiniz. Ancak bu eklentinin kilidini nasıl açabilirsiniz? Amazon Prime Video’nun kilidini açmak ve Kodi’ye her yerden yüklemek için PureVPN’i kullanın. PureVPN, Kodi abonelerinin paradan tasarruf etmesine ve kilitlenme stresinden kaçınmasına yardımcı olmak için sadece 0,99 ABD doları olan 7 günlük bir deneme sunuyor.

Amazon Prime nedir?

Amazon Prime Videosu

Kordon kesme eğilimi dünyayı fırtınaya aldığından, çok popüler bir adın Amazon Prime olduğu birçok akış hizmeti ortaya çıktı. Her ülkede mevcut olmasa da, ellerinizi almaya değer bir hizmettir. Netflix’e mükemmel bir alternatiftir ve Netflix’in önerileri ve yeni içeriklerinden etkilenmeyenler arasındaysanız, Amazon Prime hemen kaydolmanız gereken akış hizmetidir.

Neden Kodi’de Amazon Prime Alın?

Geç saatlerde, Kodi, akışlı nüfus arasında en popüler açık kaynaklı medya oynatıcısı oldu. Öyle ki, tüm web siteleri artık Kodi için eklentilere ayrılmıştır. Tıpkı akıllı telefonu üretken bir cihaz yapan uygulamalar gibi, eklentiler de Kodi’yi harika bir akış oynatıcı yapar.

Kodi için bir Amazon Prime eklentisi ile işler çok kolay ve kullanışlı hale geldi. Artık Amazon’a kaydolmanıza veya bu konuda herhangi bir kayıt işlemine girmenize gerek yok. Kodi’yi yüklemeniz, Amazon Prime eklentisini almanız ve ekranlı herhangi bir akıllı cihazda Amazon Prime içeriğini hemen izlemeye başlamanız yeterlidir. Etkili, ucuz ve harika çalışıyor.

Kodi’de Amazon Prime Nasıl Gidilir?

Kodi’ye Amazon Prime Nasıl Yüklenir.

 • Kodi’yi açarak başlayın.
 • Ana ekrandan Eklentiler’i seçin. İçinde bir ok bulunan açık bir kutunun simgesini görmelisiniz. Devam edin ve tıklayın. Bu, eklenti tarayıcı ekranıdır. Zip dosyasından yükle’yi seçin.
 • Yeni kaydettiğiniz dosyayı tıklayın. Repository.xlordx-1.0.0.zip olarak etiketlenmelidir.
 • Şimdi, Depodan Yükle’yi tıklayın.Amazon Prime Kodi Eklentisi 2
 • XLordX Repo’yu seçin.
 • Ardından, Video Eklentileri’ni seçin.Kodi 3 için Amazon Prime
 • Amazon Prime Anında Videolar’ı seçin ve ardından Yükle.Kodi 4 için Amazon Prime
 • Eklenti etkin bildirimini bekleyin.
 • Eklentilere giderek erişim > Videolar > Amazon Prime Anında Video.

Kurulumdan sonra Kodi’de Amazon Prime nasıl izlenir?

Amazon Prime’ı izlemek için Kodi’yi kullanmak çok basit. Nasıl çalışır:

 1. Kodi’yi başlat
 2. Video Eklentilerine Git
 3. Önceki adımda yüklediğiniz Amazon Prime Instant’yu arayın.
 4. Mevcut içeriğe göz atın ve beğendiğiniz içeriği yayınlayın.

Kullanıcılarına aylık prim ödeyen Amazon Prime aboneliğinden farklı olarak, Kodi’de Amazon Prime’ı izlemek tamamen ücretsizdir.

Kodi için en iyi VPN

Kodi’nin birçok avantajı olan inanılmaz bir hizmet olmasına rağmen, birkaç kısa geleceği de var. Yeni başlayanlar için, hack’lere ve siber saldırılara eğilimlidir. Bunun nedeni, akış yapan topluluğun çevrimiçi olarak en çok saldırıya uğrayan topluluk olmasıdır. Cihazları çoğunlukla çevrimiçi olduğundan ve çok fazla inceleme yapmadan veri gönderip aldığından, kötü amaçlı yazılım ve fidye yazılımları genellikle flamalar için hedeflenir. Onlar her zaman kolay bir hedeftir.

Dahası, Kodi ile tüm içerik, açık kaynaklı bir medya oynatıcı olduğu için izlemekte özgürdür, ancak birkaç yansıma vardır. Sonuçta içerik ücretsiz değil; Korsan ve yasadışı kanallardan yayınlanıyor, bu da Kodi kullanıcılarının sıcak sulara girmesini sağlayabilir.

Bu tür tüm çevrimiçi menülerden korunmanın en iyi yolu PureVPN kullanmaktır. Akış için optimize edilmiş oldukça kararlı bir VPN’dir. Akış hızlarınızdan ödün vermez ve binlerce engellenen kanala ve web sitesine erişmenizi sağlar. En iyi yanı, kimliğinizin anonimleştirilmesidir, bu da hackerların ve çevrimiçi polisin sizi tanımasını ve kovuşturmasını imkansız hale getirir..

Son söz

PureVPN çevrimiçi gizliliğiniz ve dijital haklarınız için nihai savunucudur. PureVPN kullanarak, hak ettiğiniz tüm dijital haklarınızı geri alabilirsiniz; konuşma özgürlüğü, erişim özgürlüğü ve anonimlik hakkınız bu harika VPN ile artık parmaklarınızın ucunda.

PureVPN sunucularını dünya genelinde 750’den fazla konuma yerleştirmiştir. Herhangi bir hacker veya çevrimiçi izleme yetkilisi tarafından kırılması imkansız olan AES 256 bit şifreleme sunarak verileriniz için en üst düzeyde güvenlik sağlar. Çevrimiçi haklarınızı önemsiyorsanız ve kişisel verilerinizi korumak istiyorsanız, şimdi PureVPN’i edinin.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map