Kısıtlı Sitelere VPN ile Erişme: Gizli Hacks Açığa Çıktı!


Kısıtlı Sitelere VPN ile Erişme: Gizli Hack’ler Açığa Çıktı!

PureVPN, favori akış platformlarınıza anında erişmenizi sağlar. Sadece 0,99 $ karşılığında deneyin ve dünyanın her yerinden istediğiniz her şeye erişin.


31 Günlük Para İade Garantisini Hemen Alın

Engellenen Web Sitelerine Erişmek için Neden VPN Gerekiyor??

Birçok site, konumunuza bağlı olarak içeriğe erişimi sınırlar. Bazı ülkelerde, çevrimiçi olarak hangi sitelere erişilebileceği konusunda da kısıtlamalar vardır. Bir VPN gerçek konumunuzu gizler ve başka bir yerdeymişsiniz gibi internete erişmenizi sağlar.

Bu, tıkanıklıklardan kaçabileceğiniz ve favori sitelerinize ve içeriğinize istediğiniz zaman, istediğiniz yerden erişebileceğiniz anlamına gelir.

Netflix

Netflix, dünyanın en popüler akış hizmetlerinden biridir, ancak herkes içeriğine eşit erişim elde etmez. PureVPN gibi bir Netflix VPN kullanarak, geniş kütüphanelerinin kilidini açmak için ABD’deymişsiniz gibi Netflix’e erişebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için US Netflix’e erişme kılavuzumuza göz atın.

ABD Netflix'e erişin

 • Netflix

  Netflix, dünyanın en popüler akış hizmetlerinden biridir, ancak herkes içeriğine eşit erişim elde etmez. PureVPN gibi bir Netflix VPN kullanarak, geniş kütüphanelerinin kilidini açmak için ABD’deymişsiniz gibi Netflix’e erişebilirsiniz.

  Daha fazla bilgi için US Netflix’e erişme kılavuzumuza göz atın.

  ABD Netflix'e erişin

 • BBC iPlayer

  BBC’nin TV kanallarında yayınladığı tüm TV şovları ve belgeselleri, ilk TV’de yayınlandıktan saatler sonra BBC iPlayer’a konur. İçerik birkaç hafta boyunca web sitesinde kalır, böylece bir kişi bir bölümü kaçırırsa, BBC iPlayer web sitesi aracılığıyla bu içeriği yakalayabilir. VPN olmadan, BBC iPlayer yalnızca İngiltere’de çalışır.

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayın BBC iPlayer'a erişin

 • Amazon Prime

  Amazon Prime, özel içeriklerin yanı sıra diğer popüler TV şovlarını ve Filmleri de barındıran harika bir akış hizmetidir. Ucuz, işlevsel ve kaliteli bir hizmet sunuyor. Erişimi yalnızca ABD içinde kısıtlanmış olsa da, PureVPN ile dünyanın her yerinden erişebilirsiniz.

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayın Amazon Prime'a erişin

 • Hulu

  Hulu, TV şovları ve filmler için en popüler akış video hizmetlerinden biridir. Konum bloklarına tabi olan diğer birçok akış hizmeti gibi, Hulu da farklı değildir. Hulu dünyanın birçok ülkesinde / bölgesinde bulunmuyor. Hulu’ya anında erişmek için, ABD IP adresli bir VPN hizmetine o ülkede kolayca erişilebildiğinden bağlanın.

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayın Erişim Hulu

 • HBO Go

  HBO Go, Game of Thrones ve True Detective gibi inanılmaz orijinal içeriklerle dolu popüler bir akış kanalıdır. Ancak, hizmet yalnızca belirli ülkelerde mevcuttur ve başka yerlerden erişilemez. HBO Go’ya erişmek ve şaşırtıcı içeriğini anonim IP adresi aracılığıyla her yerden yayınlamak için, PureVPN ile bağlanmanız ve IP konumunuzu ABD olarak değiştirmeniz yeterlidir.

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayın Hbo'ya Şimdi Git

 • Facebook

  Dünyanın en popüler sosyal paylaşım sitesi. Milyarlarca kullanıcı tabanıyla, sosyal medya sitesine hâlâ erişemeyenler var. Facebook’a erişmek kolaydır, çünkü Çin, İran ve bazen Bangladeş gibi sadece birkaç ülkede erişilemez. Facebook’a anonim bir IP adresiyle erişmek için, yukarıda belirtilen ülkelerin dışındaki herhangi bir VPN sunucusuna bağlanın ve sosyal medya iştahınızı yerine getirmekten çekinmeyin.

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayın Facebook'a eriş

 • Youtube

  Web’deki videoların varlığı, popülerliğini YouTube’a borçludur. YouTube Google’a aittir ve bu nedenle Google hizmetlerinin sınırlı veya yasaklı olduğu bölgelerde erişilemez. Çevrimiçi deneyimi YouTube olmadan hayal etmek zorsa, engellenen web sitesine erişmenin en popüler yollarından biri PureVPN almak ve engellenen siteye erişmek için bir VPN IP adresiyle YouTube’a anında erişmek için ona bağlanmaktır..

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayın YouTube'a erişin

 • Google

  Google neredeyse her yerde. Çin, Kırım, Küba, İran, Kuzey Kore, Sudan, Suriye ve neredeyse tüm Arap ülkeleri gibi birçok ülke, Google’ın bazı ticari hizmetlerine (YouTube, Gmail, Blogger, Haritalar gibi) erişimi kısıtlamaktadır. Bir yerlerde, YouTube yasaklandı ve bir yerlerde Gmail ve bazı bölgelerde Google tamamen yasaklandı. Bununla birlikte, bir VPN size anonim bir IP adresiyle bölgesel sınırlamaları aşabilir ve engellendiği ülkelerde Google’a anında erişebilir.

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayın Google'a erişin

 • heyecan

  Sosyal yayın web sitesi, insanların en son haberleri ve güncellemeleri alma şeklini değiştirdi. Bununla birlikte, sivil huzursuzluk ve protestoları içeren birçok durumda, hükümetler vatandaşlarının sosyal ağa erişimini kısıtlamıştır. Twitter’a yasaklandığında erişmek istiyorsanız, PureVPN ile yapabilirsiniz..

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayın Twitter'a erişin

 • Naber

  Kurulumu son derece kolay ve reklamsız bir deneyim, WhatsApp’ı en yaygın kullanılan anlık mesajlaşma uygulamaları haline getiriyor. Ancak, Çin gibi birçok ülkede ve Orta Doğu’da yasaklanmış veya kısıtlanmıştır. Yine de bir VPN’ye bağlanırsanız, ablukadan kolayca kurtulabilir ve WhatsApp’ı kolayca kullanabilirsiniz.

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayın Whatsapp'a erişin

 • BT Sport

  Avrupa’nın en popüler yayın platformu, kıtanın dışında bile talep görüyor. Avrupa dışında kullanımı kısıtlanmış olmasına rağmen, binlerce kullanıcı BT Sports’a erişmek için bir VPN’ye bağlanıyor. BT Sports’daki Canlı akışlara erişmek istiyorsanız PureVPN’i edinin.

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayın BT Sport'a erişin

 • Gökyüzü sporları

  Sky Sports, favori Premier Lig maçlarını ve diğer spor oyunlarını izleyebileceğiniz popüler bir spor akışı kanalıdır. Ancak, Sky Sports yalnızca belirli ülkelerde kullanılabilir. Sky Sports’u her yerden izlemek için İngiltere’den bir PureVPN sunucusuna bağlanmanız yeterlidir; en sevdiğiniz spor karşılaşmalarına her yerden erişebilirsiniz.

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayın Sky Sports'a erişin

 • NBC

  Ulusal Yayın Şirketi, dünyadaki hemen hemen tüm ülkelerde bayiliklerini aldı. Kanal, çalıştığı bölgelerin her birine göre mükemmel programlama listelerine sahiptir. Ancak, diğer bölgelerde NBC’de yayınlanan programları izlemek istiyorsanız, bunu bir VPN olmadan doğrudan yapamazsınız.

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayın NBC'ye erişin

 • ESPN3

  Spor seven biriyseniz, en iyi sporları en iyi kalitede yayınlamak söz konusu olduğunda ESPN3’ün ne kadar iyi olduğunu zaten biliyorsunuzdur. ESPN3 yalnızca ABD, İngiltere, Kanada ve Avrupa’nın bazı bölgelerinde çevrimiçi akış için kullanılabilir. ESPN3’ün kullanılabilir olduğu bölgeler dışındaki favori maçlarınız için erişmek için iyi bir spor akışı VPN’sine ihtiyacınız vardır..

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayın ESPN'ye erişin

 • Instagram

  Instagram, en sevdiğiniz selfie’leri ve resimleri takipçilerinizle paylaşabileceğiniz en popüler sosyal ağ sitesidir. Popülerliğine rağmen, hizmet Çin, Kuzey Kore, İran ve bazen Bangladeş gibi bir dizi ülkede yasaklandı. Instagram’a her yerden erişmek için VPN’inizi bu ülkeler dışındaki herhangi bir yere bağlayın ve sınırsız Insta paylaşımının tadını çıkarın.

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayın Instagram'a erişin

 • LinkedIn

  Yalnızca bulunduğunuz yere göre iş önerileri aldığınızı fark ettiniz mi? Başka bir şehirde veya ülkede iş aramakla ilgileniyorsanız, PureVPN kullanarak sanal konumunuzu değiştirmediğiniz sürece LinkedIn arama özelliği doğru fırsatları ortaya çıkarmaz.

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayın Linkedin'e erişin

 • Gmail

  Herkes gmail kullanıyor. Sadece harika bir e-posta hizmeti değil, aynı zamanda tüm hesaplarınızı senkronize etmenize yardımcı olan merkezi bir adrestir. Google hizmetlerinin yasaklandığı bölgelerde, bir VPN’ye bağlanmadığınız sürece Gmail çalışmaz.

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayın Gmail'e erişin

 • Askı TV

  Sling TV sadece ABD ve Porto Riko’da çalışır. Çok sayıda en çok izlenen kablo kanalı, isteğe bağlı içerik, film ve daha fazlasını sunan, hayranların gözdesi bir internet üzerinden yayın hizmeti. Sling TV ayrıca yurt dışından erişilebilirlik için bir VPN gerektirir.

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayın Sling TV'ye erişin

 • Spotify

  Dizüstü bilgisayarınızda, akıllı telefonunuzda veya tabletinizde en sıcak şarkıları dinlemek ister misiniz? Spotify, milyonlarca şarkıya ve podcast’e erişim sağladığı için birçok insan için gitmenin yoludur. Bununla birlikte, müzik akışı platformu bazı ülkelerde, özellikle Asya’daki ülkelerde mevcut olmadığından, erişmek için bir VPN’e ihtiyacınız olacak.

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayın Spotify'a erişin

 • Skype

  Çok sayıda ülke, Bangladeş, BAE, Fas ve Çin dahil olmak üzere, telekomünikasyon uygulama yazılımı Skype’a erişimi kısıtladı veya yasakladı. Web sitesinin kullanımı başka şekillerde de kısıtlanmıştır. Bu VoIP hizmetine erişmek için, Skype ile anında bağlantı kurmanızı sağlayacak ünlü bir VPN hizmeti kullanın, böylece iletişimlerinizi sürdürün.

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayın Skype'a erişin

 • WikiLeaks

  Politikacılar bundan korkuyor, hükümetler bundan nefret ediyor ve milyonerler ondan korkuyor. Dünyanın dört bir yanındaki tüm etkili insanların, web sitesinin bölgelerindeki erişimini kısıtlamak için ellerinden gelen çabayı gösterdiklerine şaşmamalı. Kendilerini yer gerçeklerinden haberdar etmek isteyenler arasındaysanız, WikiLeaks’e ve kapsadığı tüm şaşırtıcı hikayelere erişebilmeniz için PureVPN almalısınız..

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayın WikiLeaks'e erişin

 • PlayStation Vue

  PS Vue, kablo kesici pazarını karşılamak için tasarlanmış en iyi İnternet televizyon hizmetidir. İsteğe bağlı içerik, Canlı TV (resmi kablo sağlayıcılarından), filmler ve hatta canlı spor etkinlikleri sunar. Akış hizmeti yalnızca ABD kullanıcılarına sunmak için geliştirildiğinden, yurtdışından erişmek için bir VPN bağlamanız gerekir.

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayın PlayStation'a erişin

 • Imgur

  İnternetteki en popüler ve en çok kullanılan web sitelerinden biri olan İmgur, kullanıcı tarafından oluşturulan memelerde ve diğer medya içeriklerinde tekne yükü sunuyor. Web, çeşitli konuları içeren çeşitli kategorilere sahiptir. Bununla birlikte, tartışmalı memlerin fazlalığı nedeniyle, web bazı ülkelerde genellikle engellenir. Web sitesi bölgelerinde mevcut değilse, kullanıcılar Imgur içeriğine erişmek için bir VPN gerektirecektir..

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayın Giriş Imgur

 • Snapchat

  Millenials ve Gen-Z ağları arasında en popüler olan Snapchat’in milyonlarda bir kullanıcı tabanı var. Kullanıcı tarafından görüldüğünde herhangi bir çıtçıtın otomatik olarak silinmesine neden olan tartışmalı özelliği nedeniyle, zorlu siber yasalara sahip ülkelerde kısıtlanmıştır. Snapchat’in yasaklandığı bir ülkedeyseniz, hizmete PureVPN üzerinden erişebilirsiniz..

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayın Snapchat'e erişin

 • Kindle Fire

  Akış cihazınız olarak Kindle Fire kullanıyorsanız, Spotify, Zattoo veya BT Sports gibi birkaç akış hizmetine erişemediğiniz durumlarla zaten karşılaşmış olabilirsiniz. PureVPN ile Amazon Kindle Fire’ınızdaki kısıtlı akış hizmetlerine erişebilirsiniz.

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayın Kindle Fire'a erişin

 • Yahoo

  Yahoo! Google’dan sonra en iyi ikinci arama motorudur ve yalnızca bölge ile ilgili arama sonuçlarını görüntüleyerek arama devinin başında gelir. Tüm bilgilere aynı anda erişmek istiyorsanız, Yahoo’da bilgi ararken her zaman PureVPN kullanın!.

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayın Yahoo'ya erişin

 • Tinder

  Muhafazakar kültürleri ve aşırı aşırılığı olan ülkeler, Tinder’i bariz nedenlerle yasakladı. Ancak bu, ilişki arayan bekarlar için en iyi sosyal ağlardan biri olduğu gerçeğini değiştirmez. PureVPN ile bu sınırlamalardan kaçınabilir ve tanışma ağına erişebilirsiniz.

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayın Erişim Tinder

 • Tumblr

  Facebook o kadar popüler olmadığında Tumblr vardı. Bugün bile, fotoğraf ve blog göndermek için ağı kullanan milyonlarca Tumblr kullanıcısı var. Bunu da kullanmak istiyorsanız, ülke engelleri nedeniyle ağ artık tüm ülkelerde işlevsel olmadığı için PureVPN’e ihtiyacınız olabilir..

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayın Tumblr'a eriş

 • Hotstar

  Film endüstrisine eklediği tüm masala için Bollywood’u seven sadece Hintliler değil. Dünyanın dört bir yanındaki insanlar Hint filmlerini seviyor, ancak bölgesel sınırlamalar nedeniyle, içeriğin çoğuna diğer ülkelerden erişilemiyor.

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayın HotStar'a erişin

 • Dailymotion

  Dailymotion, YouTube’a harika bir alternatif. İçerik kütüphanesi YouTube kadar geniş olmayabilir, ancak kesinlikle tüm popüler videolara ve şarkılara sahiptir. Maalesef Dailymotion, Hindistan, Çin, Kuzey Kore ve Suriye gibi birçok ülkede engellendi. Bölgenizde Dailymotion engellenirse PureVPN’i edinin ve anında erişin.

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayın Dailymotion'a Erişim

 • Gösteri zamanı

  Showtime web sitesi ABD dışında coğrafi olarak engellenmiştir. Bu coğrafi kısıtlamalardan kaçınmak için konumunuzu Showtime’dan gizlemeniz gerekir. Bu bir VPN servisi kullanılarak yapılabilir. VPN, fiziksel konumunuzu değiştirmenize ve Showtime’ın kullanılabildiği başka bir ülkenin konumunu seçmenize olanak tanır.

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayın Erişim Zamanı

 • Vikipedi

  Web sitesinin giriş yapmasına gerek yoktur. Wikipedia, kullanıcı tarafından oluşturulan ve küratörlü içeriğin kutsal kâsesi. Hemen hemen her akla gelebilecek konuda hazine bilgi hazinesine sahiptir, bunu herkesin bilgisine sunma sevgisi için yapan gönüllüler tarafından sunulan ve düzenlenen yazılardır. Web sitesi kullanıcı tarafından oluşturulan, tarafsız içerik barındırdığından, dünyanın bazı bölgelerinde kısıtlamalarla karşılaşmaktadır.

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayın Wikipedia'ya erişin

 • Sony Crackle

  Crackle, popüler Sony Pictures Entertainment tarafından ABD merkezli bir akış hizmetidir. Bununla birlikte, Netflix veya Hulu gibi diğer birçok akış hizmetinden farklı olarak, Sony Crackle% 100 ücretsizdir. Netflix kadar ağır içerik kataloğu elde edemeseniz de, düzinelerce popüler şovun ve filmin keyfini ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz. ABD tabanlı bir hizmet olduğundan, erişmek için bir VPN’e ihtiyacınız olacaktır.

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayın Sony Crackle'a erişin

 • Vkontakte

  Vkontakte Rusya’nın Facebook’u. Rusları dünyanın dört bir yanından birbirine bağlayan birincil sosyal ağdır. Rusya’daki insanlar için odaklandığından, Vkontakte çoğu durumda ülke dışında çalışmaz. PureVPN ile Rusya’da kolayca bir sunucu seçebilir ve Rusya içinde erişimi kısıtlanan tüm içeriğe erişebilirsiniz.

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayın VK'ya erişin

 • Seğirme

  Oyuncular Twitch.tv’yi seviyor. En başarılı oyuncuların hareket halinde olduklarını görmek onların platformudur. Ancak, oyuncular yalnızca bölgelerinde izin verilen akışlara erişebilirler. Diğer bölgelerden akışlara erişmek için PureVPN gibi iyi bir oyun VPN’ine ihtiyacınız var.

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayın Erişim Seğirme

 • Sohbet Uygulamaları

  Skype, WhatsApp ve Telegram gibi uygulamalar, dünyanın dört bir yanından sevdiklerimizle bağlantıda kalmamızı süper kolaylaştırdı. Ancak seyahat etmeye başladığınızda, evde harika çalışan çoğu uygulama bazı ülkelerde engellenir. Size bir çözüm sağlamak için PureVPN’iniz yoksa bu bir kabus olabilir..

  Sohbet Uygulamalarına Erişin

 • VoIP

  Orta Doğu’daki ülkeler gibi ülkelerin VOIP uygulamalarına ve hizmetlerine erişimi kısıtladığı biliniyor. VIOP, internet üzerinden arama yapmamıza izin veren bir hizmet olan İnternet üzerinden Ses protokolünü temsil eder. Bununla birlikte, PureVPN ile bölge tabanlı kısıtlamalardan kaçınabilir ve tüm VOIP uygulamalarına kolayca erişebilirsiniz.

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayın VOIP'ye erişin

 • Pokemon GO

  Oyun dünya çapında bir sansasyon ve kullanıcıları cihazlarını köklendirmeye veya jailbreak yapmaya ve yüklemeye zorladı. Birkaç oyuncunun neden olduğu bazı olaylar nedeniyle, oyun birçok bölgede yasaklandı. Kendinizi sorumlu bir oyuncu olarak görürseniz ve hala Pokemon Go oynamak istiyorsanız, PureVPN’e ihtiyacınız olacak.

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayın Pokemon GO'ya erişin

 • hi5

  Portekiz, Romanya, Meksika, Kıbrıs, Kuveyt ve diğer bazı ülkelerde çok popüler olan bir sosyal medya ağı. Hi5 kullanıcısıysanız ve Hi5’in çok popüler olmadığı bölgelere seyahat etmek istiyorsanız, hizmet kesintileriyle karşılaşma olasılığınız ve PureVPN’e bağlanmıyorsanız.

  Hi5 Erişimi

 • Flickr

  Flickr, insanların dünyayla fotoğraf ve video paylaştıkları harika bir sosyal paylaşım hizmetidir. Bununla birlikte, birçok bölgede, geçmişte birkaç ülke tarafından düzenlenen düzenlemeleri ihlal eden içeriği barındırdığı için Flickr yasaklanmıştır. Ülkeniz bunlardan biri ise, PureVPN’i edinin.

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayın Flickr'a erişin

 • ASKfm

  Oldukça ılımlı ve çoğunlukla içerik pazarlamacıları tarafından kaçırılan Quora’dan farklı olarak, Ask.fm herkesin herhangi bir şey sorabileceği iyi bir platformdur. Ask.fm’e karşı siber zorbalık konusundaki son tartışmalar nedeniyle, platform birçok ülkede kısıtlanmıştır. Platforma erişmek istiyor ancak ülkenizde bölge kısıtlamaları varsa, PureVPN kullanın.

  Askfm'e erişin

 • DAZN

  Avrupa’da spor tutkunları tarafından sevilen harika bir akış hizmeti olan hizmet, Avrupa dışında yaşayan flamalar arasında bile iyi biliniyor. Spor haberleri ve olayları ile bağlı kalmayı seviyorsanız ve coğrafi bloklar nedeniyle DAZN’a erişemiyorsanız, PureVPN’i edinin ve dünyanın herhangi bir yerinden DAZN’e erişin.

  Erişim Dazn

 • Zattoo

  Şu anda yalnızca Almanya ve İsviçre’de bulunan dünya çapında yayıncılar, Zattoo’ya erişmek için PureVPN kullanıyor. Spor filmleri ve TV şovları için ücretsiz olarak izleyebileceğiniz düzinelerce kanalı barındıran eğlence merkezli bir platformdur.

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayın Erişim Zattoo

 • Disney Plus

  Disney +, şaşırtıcı Marvel filmleri, Star Wars, TV şovları ve Pixar’ın herhangi bir cihazda yayınlayabileceğiniz başlıkları sunar. Disney + ‘da kanepelerinin konforunda harika içeriklerin tadını çıkaran 50 milyondan fazla abone var. Disney + ücretli bir video akışı sitesidir ancak yalnızca ABD, Avustralya, Kanada, Hollanda ve Porto Riko’da kullanılabilir. Ve bu ülkelerin dışında yaşıyorsanız Disney + ‘a erişmek için bir VPN’e ihtiyacınız var.

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayın Disney Plus'a erişin

PureVPN 31 Günlük Para İade Garantisi Alın

Engellenen Web Sitelerine Erişmek için PureVPN’i Kullanma

VPN uygulamalarımız engellenen sitelere ve içeriğe erişmenin yanı sıra gizliliğinizi korumak için en iyisidir.

Hızlı hız

Akış için optimize edilmiş son derece gelişmiş sunucular. Herhangi bir video akışına veya web sitesine mümkün olan en yüksek hızda erişebilirsiniz.

140+ Konum

Dünya genelinde bulunan 2.000’den fazla kullanıcı, PureVPN kullanıcılarının istedikleri yerden, istedikleri zaman sınırsız içeriğe erişmesini sağlar.

10 Çoklu Giriş

10’a kadar çoklu girişle, en sevdiğiniz içeriği sahip olduğunuz tüm akıllı cihazlarda ve akış konsollarında istediğiniz zaman aktarabilirsiniz.

7/24 Destek

Canlı sohbette 7/24 müşteri desteği sunan tek VPN sağlayıcısı olan PureVPN, soruları dakikalar içinde çözerek kullanıcı tabanını gece gündüz memnun tutar.

Tüm Cihazlarınız için Uygulamalar

İOS, Android, Windows ve Mac için özel uygulamalar, Chrome ve Firefox için tarayıcı uzantıları ve çoğu yönlendirici için yamalar; PureVPN pratik olarak her şeyi destekler.

Engellenen Web Sitelerine Nasıl Erişilir: SSS

Henüz üye değil misiniz?

Bir tane olun ve daha önce hiç olmadığı gibi akış gerçekleştirin!

PureVPN 31 Günlük Para İade Garantisi Alın

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map