LINE için En İyi VPN: 2020’de Güvenli ve Özel Olarak Erişin


LINE için En İyi VPN: Güvenli Bir Şekilde Erişin & Özel olarak 2020 yılında

LINE, Asya’da en çok kullanılan iletişim uygulamalarından biridir, ancak Çin gibi bazı ülkelerde engellendi. Erişmek için tek ihtiyacınız olan PureVPN. Japonya veya Singapur gibi bir ülkeye bağlanmanız yeterlidir ve sevdiklerinizle iletişim halinde kalmak için LINE’ı kullanabilirsiniz.


. Line logosu için VPN

LINE, ücretsiz mesajlaşma, sesli aramalar, dosya aktarımları ve tonlarca çıkartma ve emoji sunan bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı var ve Tayvan, Tayland ve Endonezya gibi Asya ülkelerinde özellikle popüler bir seçim.

Ne yazık ki, uygulama Çin gibi bazı bölgelerde engellendi. LINE’a bulunduğunuz yerden erişebilseniz bile, coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe rastlayabilirsiniz. Örneğin, bazı etiketler Güney Kore ve Japonya’da mevcut olabilir, ancak başka yerlerde bulunmayabilir.

Yine de endişelenme! Bu makalede, gerçek konumunuz ne olursa olsun, LINE’a erişmek ve ücretsiz çıkartmalar indirmek için gereken adımları göstereceğiz. Tek yapmanız gereken cihazınızı LINE için bir VPN ile donatmak.

LINE için bir VPN’e İhtiyacınız Olan Nedenler

LINE ile bir VPN kullanmayı düşünmenizin birkaç iyi nedeni:

1. Erişilebilirlik

Yukarıda belirtildiği gibi, LINE Çin’de ve diğer birkaç ülkede engellendi. Buna rağmen, hala çok popüler bir iletişim uygulaması. Kısıtlı bir bölgeden kullanmaya çalışırsanız, bir hata mesajı ile karşılaşacaksınız. Bu nedenle, birçok insanın bu barikatları atlatmak ve LINE’a tekrar erişim kazanmak için VPN’leri kullanması şaşırtıcı değildir..

Benzer şekilde, LINE’ın kullanılabildiği yerlerden çıkartmalar gibi belirli içeriğe erişemediğinizi fark edebilirsiniz. LINE için bir VPN ile, IP adresinizi uygulamanın ve içeriğinin engellenmediği bir ülkeyle değiştirebilirsiniz. Sonuç olarak, LINE ve tüm özelliklerine her yerden erişebilirsiniz.

2. Güvenlik

Bir VPN, coğrafi kısıtlamaları aşmaktan çok daha fazlasını yapar. Aslında, kişisel verilerinizi güvende tutmanıza da yardımcı olabilir. LINE, uçtan uca şifreleme sağlayan Letter Sızdırmazlık özelliğiyle sohbet iletilerinizi zaten korur. Bununla birlikte, istihbarat kurumlarının ve elbette siber suçluların iletişiminizi okumasını sağlayan bir arka kapı olabilir..

2013 yılında Skype, NSA’ya kullanıcıların şifreli mesajlarına arka kapı erişimi verdi. Bunun gibi örnekler, bilgilerinizin güvenliğini şansa bırakmamanız gerektiğidir. LINE için bir VPN kullanarak, konuşmalarınıza kırılmaz bir askeri sınıf şifreleme katmanı ekleyebilirsiniz, bu da onları durdurmak veya deşifre etmek imkansız hale getirir..

PureVPN – LINE için En İyi VPN!

LINE ile kullanmak için güvenilir bir VPN’e ihtiyacınız varsa, PureVPN’den başka bir yere bakmayın! Endonezya, Japonya, Tayland, Hong Kong, Tayvan, Malezya, Singapur ve Güney Kore dahil 140’ın üzerinde ülkede 2.000’den fazla ultra hızlı VPN sunucusu sunuyoruz.

LINE’ın kullanıcı tabanının büyük çoğunluğu bu bölgelerde bulunur, böylece sanal konumunuzu bunlardan herhangi birine geçirerek uygulamaya erişebilir veya istediğiniz çıkartmaları indirebilirsiniz. Ayrıca, gizliliğiniz doğrulanmış bir kayıt tutmama politikasıyla garanti edilir – herhangi bir bağlantı veya etkinlik kaydı saklamayız!

Tüm büyük masaüstü ve mobil platformlar için sezgisel uygulamalar sayesinde, hemen hemen her cihazda bir VPN kurabilir ve LINE’a erişebilirsiniz. Ayrıca, çağrılarınız ve mesajlarınız AES 256 bit şifreleme, DNS sızıntı koruması ve bir kill anahtarı kullanılarak korunur.

PureVPN bant genişliğine sınırlama getirmez, yani konuşmalarınızı kısa tutma konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Ayrıca, karşılaşabileceğiniz her türlü sorun için canlı sohbet yoluyla günün veya gecenin herhangi bir saatinde müşteri desteği de mevcuttur.

PureVPN’in sizin için doğru olup olmadığından hala emin değilseniz, iyi haber 31 günlük para iade garantisi tüm planlarımızı kapsar. Sadece kayıt olun ve bir test sürüşü için hizmetimizi alın; eğer memnun değilseniz tam bir geri ödeme talep edebilirsiniz!

Bir VPN ile LINE Nasıl Kullanılır?

LINE’a dünyanın herhangi bir yerinden özel ve güvenli bir şekilde erişmek için aşağıda belirtilen basit adımları uygulamanız yeterlidir:

 1. Her şeyden önce, sipariş sayfamıza gidin ve PureVPN planına kaydolun.
 2. Şimdi, cihazınız için doğru uygulamayı indirin ve yükleyin.
 3. İşiniz bittiğinde, oturum açmak için PureVPN kimlik bilgilerinizi kullanın.
 4. Asya’da Singapur, Japonya veya Güney Kore gibi bir sunucu konumuna bağlanın.
 5. VPN bağlantısının kurulması için birkaç saniye bekleyin.
 6. Devam edin ve LINE uygulamasını başlatın. Artık arkadaşlarınız ve ailenizle iletişim kurmak için kullanabileceksiniz.!

LINE için Neden Ücretsiz bir VPN Kullanmamalısınız??

İnternette birçok ücretsiz VPN hizmeti vardır ve özellikle nakit sıkıntısı çekiyorsanız bunları tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte, ücretsiz VPN’lerin izleme çerezleri eklediği ve verilerinizi en yüksek teklif verene sattığı bilindiği için risk almak yerine temkinli olmanızı öneririz..

Bu sözde ücretsiz hizmetler aynı zamanda günün sonunda işletmelerdir. Onlar da ilişkili genel masrafları için ödemek zorunda. Ürün için ödeme yapmıyorsanız, satılan ürün olduğunuz ve bu daha doğru olamayacağı söylenir..

Ücretsiz VPN’lerin ücretli VPN’lerle aynı düzeyde hizmet sunmasını bekleyemezsiniz. Bant genişliği sınırları, zayıf şifreleme standartları ve sınırlı sunucu konumları, PureVPN gibi premium VPN’lere bağlı kalmanızın birçok nedeninden sadece birkaçı.

Ülkemde Kullanılamayan Bir Etiketi Nasıl Satın Alabilirim?

Gerçekten basit bir süreç. Bir VPN kullanarak, Japonya, Güney Kore veya Singapur gibi Asya’daki bir sunucuya bağlanın. Bir sonraki adım, LINE uygulamasını cihazınızda başlatmak, bölgesel olarak kısıtlanmış çıkartmaları satın alıp indirmek ve gitmek için iyidir!

Şeyleri Sarmak

Yani, bölgenizden LINE’a erişemiyor musunuz? Yoksa ücretsiz çıkartma indirme konusunda engellerle mi karşılaştınız? İhtiyacınız olan şey, LINE için en iyi VPN’dir! Biriyle, uygulamayı ve tüm içeriğini herhangi bir engelden arınmış olarak kullanabileceksiniz..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map