McDonald’s’ın Ücretsiz WiFi Ağına Erişin


McDonald’s’ın Ücretsiz WiFi Ağına Erişin

McDonald’, 2010 yılından bu yana müşterilerine ücretsiz kablosuz internet sunmaktadır. Bant genişliği veya zaman sınırı yoktur ve kullanıcılar istedikleri kadar kullanmayı tercih edebilirler. Yalnızca ABD’de, ülke çapında 14.000’den fazla yerde ücretsiz internet erişiminin keyfini çıkarabilirsiniz.


Kolayca çalışabilir, e-postalarınızı kontrol edebilir veya sosyal medyada arkadaşlarınızla bağlantı kurabilirsiniz.

Bağlanmak için tek yapmanız gereken Waypot_Access Kablosuz Ağlar listenizde ve “Sözleşme Şartları” nı kabul edin .

mcdonalds wifi girişi

Atlamak…

Not: McDonald’s’ın Ücretsiz WiFi’sinde oturum açmak için özel bir giriş yapmanız gerekmez

McDonald’s’ın Wi-Fi’sine Dizüstü Bilgisayardan Erişin

Dizüstü bilgisayarınız veya başka bir cihaz olsun, McDonald’nın ücretsiz WiFi’sine kolayca bağlanabilirsiniz.

İşte McDonald’nın ücretsiz Wi-Fi ağına bağlanma süreci:

 • İmlecinizi ekranınızın sağ tarafına getirerek başlayın. Windows görev çubuğu ve bulun Kablosuz simgesi nerede göreceksin ‘wayport_access’Ağı.
 • Üzerine dokunun Bağlan internet bağlantısı kurmak.
 • Ağ bir internet bağlantısı kurar kurmaz tarayıcınız otomatik olarak McDonald’s Koşullarını açar & Koşullar web sayfası. Devam etmek için koşulları kabul edin ve seçin Bağlanın.
 • Bağlandıktan sonra, sayfanın üstünde bir durum mesajı görünecektir "McDonald’s’ın Wi-Fi ağına bağlısınız. Zevk almak!"
 • Artık İnternet’e erişebildiğinize göre, tarayıcınızda yeni bir sekme açabilir ve istediğiniz herhangi bir web sitesini ziyaret edebilirsiniz. İnternet bağlantınızı istediğiniz gibi kesebilirsiniz.

Android ile McDonald’s’ın Wi-Fi’sine erişin

Herhangi bir cihazı bağlamaya benzer şekilde, Android telefonunuzu McDonald’s’ın ücretsiz Wi-Fi ağına da bağlayabilirsiniz. Adımlar aynı olduğundan, hangi Android telefonu kullandığınız önemli değildir..

 • Telefonunuza gidin Ayarlar ve seç Kablosuz internet.
 • Bir ağ listesi göreceksiniz, wayport_access ve tıkla connect.
 • Göreceksin bağlı durum.
 • Şimdi cep telefonunuzu açın internet tarayıcısı ve otomatik olarak açılacak McDonald’s’ın Wi-Fi bağlantı sayfası.
 • Dokunmak Ücretsiz Bağlantı ve Wi-Fi ağına bağlanmak ve McDonald’s’ın ücretsiz internet bağlantısına erişmek için Şartlar ve Koşulları kabul edin.

İPhone’da McDonald’s’ın Wi-Fi’sine erişin

İPhone’unuzda "otomatik olarak bağlan" özelliğini açtığınızda bir McDonald’nun Wi-Fi pop-up’ı görürsünüz. Sözleşme şartlarını okuduktan sonra bağlanmaya devam et öğesine dokunun. Alternatif olarak, aşağıdakileri yapabilirsiniz:

 • İPhone’unuzu açın Ayarlar menüsüne dokunun ve Kablosuz internet.
 • seçmek Wayport_access. Kablosuz adının hemen altında küçük bir mesaj olacağını göreceksiniz: Güvenli Olmayan Ağ.
 • Şimdi Safari’yi veya başka bir tarayıcıyı açın, otomatik olarak McDonald’s Ücretsiz Wi-Fi giriş sayfası. Dokunmak Bağlanın göz atmaya başlamak.

McDonald’s Outlet’in Ücretsiz Wi-Fi Erişimi olup olmadığını Kontrol Etme?

2010 yılında AT&Daha önce WayPort olarak bilinen T, ABD’deki yaklaşık 28.000 yere bağlantı kuruyordu. Yarısı McDonald’s Free WiFi içindi. Bir McDonald’nun Wi-Fi ağını bulmak ve bu ağa bağlanmak kolaydır. Tek yapmanız gereken, ücretsiz Wi-Fi ağının bulunduğu bir McDonald’s restoranının aralığı dahilinde olmak. McDonald’, ABD’deki konumlarının% 82’sinden fazlasında ücretsiz Wi-Fi olanağı sunmaktadır..

Restoranı bulmak kolaydır, aşağıdaki adımları izleyin:

 • McDonald’s restoran arama sayfasına gidin. Bir kez orada, sadece isim senin kasaba içinde Arama alanı
 • Sonuçlara ilerleyin ve aşağıdaki özelliklere sahip bir konum bulun Kablosuz internet altında Hizmetler.

Restorana yaklaştıktan sonra, cihazlarınızın Kablosuz paneline gidin ve ağı arayın ‘McDonald’ın Ücretsiz WiFi’sı

McDonald’s’ın Ücretsiz Wi-Fi Ağı Ne Kadar Hızlı??

Ücretsiz Wi-Fi ağları genellikle yavaştır ve sık sık kesilir, değil mi? Bununla birlikte, kullanıcıların McDonald’nın ücretsiz Wi-Fi ağı hakkında söyleyecekleri iyi şeyler var ve ücretsiz bir internet bağlantısının ne kadar iyi olabileceğini merak ediyorsanız, test sonuçları şöyledir:

Lifewire titiz bir test yaptı ve sonuçları, McDonald’nın ücretsiz Wi-Fi’nin yükleme ve indirme bant genişliğinin ofislerde ve evinizde yüksek hızlı bir Wi-Fi ağından beklediğiniz kadar iyi olduğunu gösteriyor.

Test belirli bir McDonald’s Wi-Fi internet ağında yapılırken, diğer yerlerin aynı sonuçlara sahip olabileceğini varsaymak güvenlidir:

 • Test 58 Mbps indirme hızlarını gösterdi.
 • Yükleme hızı 14 Mbps idi.
 • Ağ üzerinde minimum etkinlikle kaydedilen boşta kalan gecikme süresi 27 milisaniyeydi.
 • Yoğun veri kullanımı ile gecikme süresi 517 milisaniyeye kadar çıkacaktır.

McCafe, Big Mac veya tavuk külçeleri için McDonald’ya gelirken, en sevdiğiniz TV şovlarını ve filmlerini herhangi bir gecikme olmadan rahatça aktarabilirsiniz.

Kablosuz Ağ Filtreleri

Tüm ücretsiz Wi-Fi ağlarında olduğu gibi, neye göz atabileceğiniz ve yayınlayabileceğiniz konusunda bazı kısıtlamalar vardır. Bir hatırlatma olarak, McDonald’s restoranları aile dostudur, bu da uygunsuz veya güvenli olmayan içerik için belirli ağ filtreleri olacağı anlamına gelir.

McDonald’ya geldiyseniz ve aşağıdaki etkinliklerden herhangi birine erişmeye çalışırsanız, web sitesinin engellenmiş veya erişilemez olduğunu belirten bir mesaj görüntülenir..

 • Yetişkinlere uygun siteler
 • Siteleri indirme
 • P2P istemcileri ve diğer korsan hizmetleri
 • Kötü amaçlı içeriğe sahip web sitesi

Tesisin açık atmosferden korunmasını sağlamak için bazı web siteleri engellendi.

Ücretsiz Wi-Fi Ağlarında Kendinizi Koruyun

Ücretsiz WiFi Noktaları ve özellikle halka açık Wi-Fi ağları, bilgisayar korsanları ve benzerleri için bir üreme alanıdır. McDonald’, halka açık ücretsiz bir Wi-Fi ağı sunduğundan, ağlarından yararlanmak için otomatik olarak kötü niyetli aktörleri cezbediyor.

Bunun anlamı, McDonald’nın ücretsiz Wi-Fi’sine veya başka herhangi bir halka açık Wi-Fi ağına bağlanan herkesin özel internet etkinliklerini gösterme riski altında olmasıdır. Dolayısıyla, ücretsiz bir hizmetten yararlanmayı düşünüyorsanız, bunun yalnızca ücretsiz olduğunu bilin çünkü ürün sizsiniz!

Veri madenciliği şirketleri ve siber suçlular, güvenli olmayan Wi-Fi ağlarını (bizim durumumuzda McDonald’lar) aktif olarak hedefliyor ve milyonlarca kullanıcının verilerini ve özel etkinliklerini topluyor. Bu gözetimden kurtulmak için kendinizi şifreleme ile korumalısınız.

PureVPN’e bağlanın ve gerçek kimliğinizi internet faaliyetlerinizi güvenli ve sağlam tutacak şifreleme ile birleştirin. Sanal bir IP size atandığında, internet trafiğiniz şifreli VPN tünelinden geçer ve özel iletişiminizi gizli tutar.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map