Meksika’da Disney Plus’ı izleyin


Meksika’da Disney Plus’ı izleyin

Yayınlanma: 09 Mart 2020


Disney Plus hala birçok ülkede mevcut olmasa da, herhangi bir yere erişmek için bir VPN kullanabilirsiniz. Meksika’da Disney Plus’ı izlemek ve kilitlenme stresinden kurtulmak için PureVPN kullanın. PureVPN, 7 günlük deneme sürümünü ilk kez yalnızca 0,99 ABD Doları karşılığında sunarak paradan tasarruf etmenize yardımcı oluyor.

2019, birçok nedenden dolayı mükemmel bir yıl oldu, önemli nedeni en çok beklenen Disney + akış hizmetinin lansmanı. Ancak, pek çok kişi, hizmetin bir seferde birkaç bölgeye hizmet vermek için verdiği tek karardan memnun değildir..

Disney Plus Meksika’da ne zaman başlayacak?

Şehirdeki son çocuk 12 Kasım 2019’da görücüye çıktı. Hizmet ilk olarak kapılarını Hollanda, ABD ve Kanada da dahil olmak üzere birkaç ülkeye açtı. Daha sonra, Avustralya, Porto Riko ve Yeni Zelanda gibi ek bölgeleri kapsayacak şekilde kanatlarını açtı. Şimdilik, Disney + yetkilileri 2020’ye kadar hizmetin sadece Avrupa ve Latin Amerika bölgelerine yayıldığını açıkladı. Ne yazık ki, hizmetin Kuzey Amerika bölgesinde veya özellikle Meksika’da başlatılması hakkında böyle bir haber yok. Ancak bu soruna bir çözüm bulduğunuzda kalbi kaybetmek için bir neden yok.

Meksika’da Disney Plus Nasıl İzlenir?

Disney Plus ve diğer benzer akış hizmetleri, kullanıcının konumunu izlemek için IP adresini izler. Örneğin, hizmete bir Meksika IP’si üzerinden erişmeye çalışıyorsanız, Disney + hemen IP’yi işaretler ve hizmete erişiminizi kısıtlar. Benzer şekilde, DNS Filtreleme, hizmetin belirli web hizmetlerine erişimi izlemek ve sınırlamak için kullanabileceği başka bir engelleme mekanizmasıdır. Sorunu kolayca çözmek için, tek yapmanız gereken IP’nizi ve dolayısıyla gerçek konumunuzu taklit etmektir. Ayrıca, PureVPN gibi bir VPN hizmeti kullanırken konumunuzu taklit etmek hiç de önemli değildir. Bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:

 • İstediğiniz PureVPN planına abone olun
 • Uygulamayı veya tarayıcı uzantısını indirin ve yükleyin
 • Kimlik bilgilerini kullanarak uygulamayı veya uzantıyı başlatın
 • Ülke listelerine gidin ve ABD sunucusuna bağlanın
 • Bağlantı kurulduktan sonra Disney + servisini ziyaret edin
 • Zevk almak Meksika’da Disney Plus derhal!

Disney +: Şimdi Nasıl Abone Olunur?

Disney + yalnızca belirli birkaç bölgede kullanılabildiğinden, hizmet ödeme seçeneklerini genişletmeye fazla odaklanmıyor. Bu nedenle, bugün mevcut ödeme seçenekleri PayPal veya hizmetin erişilebilir olduğu ülkedeki geleneksel kredi kartlarıdır. Ancak, hizmete Meksika’dan erişmek istiyorsanız, diğer alternatif ödeme seçeneklerine gidebilirsiniz. Örneğin, iTunes hediye kartı aracılığıyla servise abone olabilirsiniz. Veya bir Android kullanıcısıysanız Google hediye kartı seçeneğine gidebilirsiniz.

Aslında, hediye kartı seçeneği, Disney + ödemesine erişimi olan ve arkadaşlarının ve ailesinin bu muhteşem hizmete erişmesini isteyen kullanıcılar için bile en iyisidir. Ve kim bilir, akış hizmeti kendi başına bir hediye kartı sunabilir.

Disney’de neler var+?

Disney Plus, internetteki en iyi içerik kitaplıklarından birini sunar. Akış hizmetinin envanterine bir sürü Marvel fiske eklemesi, hizmeti daha şaşırtıcı hale getiriyor. Belki birkaç ay içinde 20 milyondan fazla kullanıcıyı çeken içerik kütüphanesi.

Her neyse, Disney + ‘da Marvel, Star Wars, Pixar ve daha fazlasının yapım evlerinden gelen bir dizi TV şovunun yanı sıra filmler var. Disney + ‘da en çok beğenilen şovlar arasında Star Wars’ın destansı hikayesini takip eden Mandaloryalı var. Yakında, daha eğlenceli şovlar Disney Plus sürekli büyüyen kütüphaneye gidecek

Son sözler

Sınırsız sayıda eğlenceli içerik elde etmek için Meksika’daki Dsiney + ‘ya sorunsuz bir şekilde erişmeniz gerekir. Bunu yapmak için, kolay erişilebilirlik ve sürekli en yüksek hızlar sunan bir Disney + VPN’e ihtiyacınız olacak. Tüm kutuları işaretleyen tek VPN PureVPN’dir.

Sadece ABD ve Kanada’da değil 140 ülkede de sunucularımız var. Sonuç olarak, IP’nizi istediğiniz herhangi bir ülkeye sahtecilik yapabilir ve orada bulunan hizmetlere erişebilirsiniz. Üstelik, birinci sınıf şifrelememiz internet verilerinizi siber tehditlere karşı koruyacaktır. Artık beklemeyin ve Meksika’dan Disney Plus’a erişmek için VPN’e göz atın.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map