Messenger için En İyi VPN: 2020’de Her Yerden Kolayca Erişin


Messenger için En İyi VPN: 2020’de Her Yerden Kolayca Erişin

Facebook Messenger, Çin, Türkiye ve Rusya gibi bazı ülkelerde engellendi. IP adresinizi ve konumunuzu Messenger’ın bulunduğu herhangi bir ülkeye geçirin ve PureVPN ile saniyeler içinde bu adrese erişin.


. Messenger için VPN

Facebook Messenger, ayda bir milyardan fazla aktif kullanıcısıyla dünyanın en popüler mesajlaşma uygulamalarından biridir. Arkadaşlarınızla ve ailenizle ücretsiz mesajlaşmanın yanı sıra sesli ve görüntülü görüşme yoluyla iletişim kurmayı kolaylaştırır. Sadece bu değil, aynı zamanda kolayca fotoğraf, video, çıkartma ve GIF paylaşabilirsiniz.

Ancak Messenger’a her yerden erişilemez. Bazı otoriter ülkeler bunu tamamen yasakladı. Birçok işveren ve eğitim kurumu, Wi-Fi ağlarındaki mesajlaşma uygulamasına erişimi kısıtlar. Kilidini açmak istiyorsanız, Messenger için bir VPN kullanmanız gerekir. Daha fazla bilgi için okumaya devam edin:

VPN Messenger’ın Kilidini Nasıl Açar?

Sanal Özel Ağ (VPN) iki ana şey yapan bir araçtır. İlk olarak, başka bir ülkede gibi davranabilmenizi sağlar, böylece blokları aşabilirsiniz. İkincisi, tüm trafiğinize herkesin çevrimiçi ne yaptığınızı bilmesini engelleyen bir koruma katmanı ekler. Bu nedenle, herhangi bir kırmızı bayrak kaldırmadan Messenger’a her yerden erişebilirsiniz!

Messenger için VPN’e İhtiyacınız Olan Nedenler

Yoldan çıkarken, neden bir Messenger VPN kullanmayı düşünmeniz gerektiğine bir göz atalım:

Çevrimiçi sansürü atlamak için

İran, Türkiye, Suudi Arabistan, Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri ve Çin gibi ülkelerde seyahat ediyorsanız veya bu ülkelerde yaşıyorsanız, Messenger’da sohbet edemezsiniz. Sonuçta, bazı en katı İnternet sansür yasaları var.

Bu Messenger olmadan yapmanız gerektiği anlamına gelmez. Bir VPN yardımıyla, sansürsüz başka bir bölgenin IP adresini anında alabilir ve gerçek konumunuza bakılmaksızın bu adrese erişebilirsiniz.

Ağ kısıtlamalarını atlatmak için

Şansınız, Messenger’ın okulunuzda veya iş ağınızda kullanılamamasıdır. Çoğu eğitim kurumu ve işveren, öğrencilerin ve çalışanların iş yapmasını engelleyebileceğine inanıyor, bu da Messenger’ı ve diğer mesajlaşma uygulamalarını engelliyorlar.

Neyse ki, VPN, yerel ağ yöneticiniz kısıtlasa bile Messenger’a erişmenizi sağlar. Artık okulunuzda veya işyerinizde görünmemeniz için konumunuzu sahtekarlık yapar. Sonuç? Kablosuz sınırlamaları artık sizin için geçerli olmayacak!

PureVPN – Messenger için En İyi VPN

Messenger ile kullanmak için güvenilir bir VPN arıyorsanız, PureVPN arkanızda. Bizi bu amaç için en iyi VPN seçeneği yapan birkaç faktör:

 1. Global Sunucu Ağı: Hizmetinizde 180’den fazla yerde bulunan 2.000+ VPN sunucusu ve 300.000+ IP’den oluşan büyük bir ağla, Messenger’ın kilidini açmak için herhangi bir sorunla karşılaşmayacağınızdan emin olabilirsiniz..
 2. Bağlantı veya Etkinlik Günlüğü Yok: VPN kullanmak, sağlayıcınıza verilerinizle güvenmek anlamına gelir. Günlüksiz taleplerimiz bağımsız bir denetçi tarafından doğrulandı – herhangi bir veri paylaşamıyoruz çünkü.
 3. Platformlar Arası Uyumluluk: Messenger’ı cep telefonunuzda kullanacağınızdan, hem iOS hem de Android için gerçekte sizinki gibi PureVPN gibi uygulamalara sahip bir VPN sağlayıcısı seçmek zorunludur!
 4. Güvenlik & Gizlilik Özellikleri: Kimsenin Messenger’a eriştiğinizi öğrenmesini istemezsiniz. PureVPN, verilerinizi ve kimliğinizi korumak için Internet kill anahtarı, DNS sızıntı koruması ve AES 256 bit şifreleme kullanır.
 5. Yüksek Hızlar: Bir VPN’ye bağlandığınızda, İnternet hızınızı bir dereceye kadar etkiler. Bununla mücadele etmek ve yüksek hızlar sunmak için sunucularımız şirket içi profesyoneller tarafından sürekli olarak optimize edilir.

PureVPN’in sizin için olup olmadığından hala emin değil misiniz? Üzülme! Tüm planlarımız 31 gün para iade garantisi ile desteklenir, böylece hizmetimizi risksiz deneyebilirsiniz.

VPN Kullanarak Messenger’a Erişme?

Messenger’a saniyeler içinde herhangi bir yerden güvenli ve özel bir şekilde erişmek için aşağıda belirtilen basit adımları uygulamanız yeterlidir:

 1. Sizin için çalışan bir PureVPN planına abone olun.
 2. cihazınız için doğru uygulamayı indirin ve yükleyin.
 3. VPN protokolünüz olarak OpenVPN seçin
 4. Internet Kill Switch ve DNS Sızıntı Korumasını Etkinleştirin.
 5. Messenger’ın erişilebilir olduğu herhangi bir ülkede bir VPN sunucusu seçin.
 6. Facebook Messenger’ı açın ve sevdiklerinizle bağlantı kurun!

Sıkça Sorulan Sorular

Messenger ve VPN’ler hakkında sık sorulan bazı sorular şunlardır:

Messenger’da VPN’yi Nasıl Kullanırım?

Gerçekten 1, 2 ve 3 kadar kolay. Tek yapmanız gereken tercih ettiğiniz cihazda PureVPN gibi güvenilir bir VPN hizmeti indirmek, Messenger’ın kullanılabildiği herhangi bir sunucu konumuna bağlanmak ve gitmekte fayda var!

Facebook’ta VPN Kullanabilir misiniz??

Kesinlikle, Facebook’u dünyanın herhangi bir yerinden erişmek için bir VPN kullanabilirsiniz. Sosyal medya platformunun engellendiği bir ülkeye seyahat ediyorsanız, yola çıkmadan önce PureVPN’e kaydolmanızı öneririz.

FB Messenger BAE’de Engellendi mi??

Kısmen! Messenger’ı mesajlaşmak için kullanabilmenize rağmen, yararlanamayacağınız arama yetenekleridir. Ancak, bu kısıtlamaları aşabilir ve bir VPN kullanarak sesli / görüntülü arama yapabilirsiniz.

Messenger için Ücretsiz Bir VPN Kullanmalı mıyım?

Messenger’a erişmek için ücretsiz bir VPN kullanmaya cazip gelebilirsiniz, ancak bu iyi bir fikirden uzaktır. Bu “ücretsiz” hizmetler, verilerinizi toplamak ve üçüncü taraflara bir kar için satmakla ünlüdür. Ayrıca, çoğu zayıf şifreleme ve birkaç sunucu konumu sunar. Bir VPN’nin tüm avantajlarından yararlanmak istiyorsanız, ücretli seçenekleri kullanmanız daha iyi olur.

Şeyleri Sarmak

Ve bununla ilgili! VPN, dünyanın herhangi bir yerinden Messenger’a sınırsız erişimin keyfini çıkarmanız için gereken her şeydir.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map