PureVPN Otomatik VPN Kill Anahtarı (Ağ Kilidi)


PureVPN Otomatik VPN Kill Anahtarı (Ağ Kilidi)

Kill Switch özelliği, VPN bağlantısının kesilmesi durumunda çevrimiçi etkinliklerinizi korur. Kill Switch, çevrimiçi kimliğinizin (IP adresi ve konumu) açığa çıkmaması için internet bağlantınızı sonlandırarak çalışır. Kill Switch özelliği etkinken çevrimiçi gizliliğiniz ve güvenliğiniz hakkında emin olabilirsiniz.


VPN'nin bağlantısının kesilmesi durumunda çevrimiçi anonimliğinizi koruyun.

VPN Kill Switch nedir?

Çevrimiçi gizlilik konusundaki artan endişe, PureVPN’i VPN bağlantınızın yanlışlıkla gerçek IP’nize maruz kalmasını önlemeyi amaçlayan sağlam bir özellik olan Ağ Kilidi / Öldürme Anahtarları olarak bilinen ek bir güvenlik katmanı entegre etmesini sağladı. Kill Switch olarak da adlandırılan özellik, internet bağlantınızın ‘Sızdırmazlık’ güvenliğini sağlar.

Kill Switch, VPN bağlantınız düştüğünde internet bağlantınızı devre dışı bırakarak çalışır ve bu da gerçek IP’nizi ortaya çıkarır. Fikir, en değerli mülkünüzü korumak – IP adresi ve aktivitelerin siber suçluların eline düşmesini önlemek.

Neredeyse tüm VPN’lerin internet bağlantılarına bağlanırken bağlantı kesilmesi ihtimali düşüktür. Güçlü bir gizlilik savunucusu olan PureVPN, Kill anahtarını oluşturdu, böylece gerçek kimliğiniz, kişisel bilgileriniz ve IP adresiniz, bağlantıda anlık bir gecikme olsa bile güvenli.

Neden VPN Kill Switch’e ihtiyacınız var??

Bağlantıdaki bir Öldürme Anahtarları / Öldürme Anahtarı bozulmamış faydalar sağlar ve dijital varlığınızı korumada uzun bir yol kat edebilir. İnternet bağlantınızı yakından korumak için bu Kill Switch korumasına neden ihtiyacınız var:

 • 1.Bu koruma, VPN servis sağlayıcılarınız VPN bağlantısı birkaç saniye boyunca düşse ve IP adresinizin açığa çıkmasını önlese bile hassas verilerinizin maksimum güvenliğini sağlar. Ne yazık ki, VPN’lerin çoğu hizmetlerinde Kill Switch’i sağlayamıyor. Bu, şu anda yalnızca PureVPN gibi premium VPN sağlayıcılarının sunduğu gelişmiş özelliktir..
 • VPN bağlantısı zaman zaman bağlantısızlığa neden olabilecek sabit hız ve bağlantı dalgalanmalarıyla karşılaşır. Böyle bir durumda, bağlantınızdaki bu inanılmaz öldürme anahtarı özelliği, anonimliğinizi koruyacak, gerçek IP adresinizi göstermeyecektir.
 • 3.VPN Bağlantı damlaları sizi ve etkinliklerinizi, tüm internet trafiğinizi açığa çıkaran kişisel bilgilerinizi merakla beklemek isteyen meraklılara veya kişilere karşı geçici olarak savunmasız bırakır. Kill Switch, bağlantıdayken VPN ağına bağlı olmadığınız sürece asla internet erişimine maruz kalmamanızı sağlar.
 • 4. VPN Kill Switch açıldığında, VPN bağlantınızda kullanıcılar, Kill switch özelliği, trafiğinizin nanosaniye için bile asla kimsenin eline sızmayacağı konusunda size huzur vermesini sağladığı için yüksek gözetimli konumlara seyahat edebilir. . Veri hırsızlığı, gözetleme, yükselişte izleme, kendinizi en hızlı VPN servis bağlantısı sunan bir VPN servis sağlayıcısıyla donatmak, bu kill switch özelliği ile.

PureVPN Özel Özellikler

ikon

Güvenli WiFi

Android kullanıcıları herhangi bir Wi-Fi’ye tam bir güvenle ve gönül rahatlığıyla bağlanabilir

ikon

Bölünmüş Tünel Açma

İnternet trafiğinizi PureVPN ve İSS’niz arasında istediğiniz gibi dağıtma özgürlüğünü yaşayın

ikon

VPN Erişim Noktası

Bağlı tüm cihazları güvence altına almak için Windows cihazınızı etkin noktaya dönüştürün

ikon

Yönlendirici Yapılandırması

PureVPN, ev veya ofis ağınızı korumak için çok çeşitli yönlendiricilerle uyumludur

ikon

İnternet Öldürme Anahtarı

Gerçek çevrimiçi kimliğinizin gizli kalmasını sağlamak için başarısız güvenli IKS özelliğimizi kullanın

ikon

256 Bit Şifreleme

PureVPN, kablosuz ağ trafiğinizi korumak için askeri sınıf AES 256 bit şifreleme kullanır

ikon

Kaçak Koruması

Hizmetimizi her zaman IPv6, WebRTC ve DNS sızıntılarına karşı korumak için kullanın

ikon

Anonim Tarama

PureVPN ile gerçek IP adresinizi gizleyin ve anonim web taramasının tadını çıkarın

Internet Kill Switch’i Etkinleştirme?

Çevrimiçi etkinliklerinizi güvence altına almak artık çok kolay ve basit. Uygulamanızda Kill Switch’i nasıl etkinleştireceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

1. Adım: VPN yazılımını sağ tıklayın ve Administ Yönetici Olarak Çalıştır ’

Ücretsiz vpn reddit'e sağ tıklayın ve Yönetici Olarak Çalıştır

2. Adım: PureVPN yazılım programında “ayarlar” simgesini arayın

Killswitch için ayarlar simgesini tıklayın

3. Adım: ‘Gelişmiş Seçenekler’ ayarlarını VPN Yazılım programımızda arayın

Killswitch veya vpn izleyiciyi etkinleştirmek için ‘Gelişmiş Seçenekler’i tıklayın

Ağ Kilidi bir zorunluluktur

Kullanıcılar VPN’yi farklı amaçlar için kullanabilirken, kesin olan bir şey vardır: hepsi günün sonunda güvenilir gizliliği önemsiyorlar. Ancak, bir VPN bağlantısı kesilirse, kimliğiniz açıkta, herkesin Kill switch ile önlenebileceğini görmesi için açıktır..

Siyasi bir aktivistseniz – Rakip partinizin veya başkalarının gündeminizi bilmesini istemezsiniz. Siyasi bir aktivist olarak, siyasi alan ve bölgenizdeki olaylar hakkında muazzam veri, liste, e-posta, müşteri barındırıyorsunuz. Bu şifreli uygulamayı etkinleştirdiğinizden emin olun, Kill switch internet trafiğinizi koruduğu ve engellediği için verimli olacaktır.

Eğer gazeteciyseniz – Hükümetin muhtemelen sizi izlediği göz önüne alındığında, bilgi kaynaklarının sızması ve aylarca süren sıkı çalışmayı tehlikeye atması ile özel iletişiminizin olmasını istemezsiniz. Kill Switch’i etkinleştirdiğinizden emin olun. Uygulamanızda değiştirilen Kill switch teknolojisi ile, VPN tünelimizde asla olmamasını sağlayabilirsiniz.

Blogcu iseniz – Birden fazla konuyu kapsamak için, internetin düzenlendiği ülkelere seyahat etmek gerekebilir. Bir VPN bağdaştırması kullanmak çoğunlukla bu hükümetler tarafından tercih edilmezken, yerel kullanıcılar açık web’e erişmek için onlara güveniyorlar. Kill switch özelliğini etkinleştirdiğinizden emin olun, VPN tünelimiz ile güvenilir bir seçenek sunan bu şaşırtıcı teknoloji ile yetkililerin radarından uzak kalacaksınız.

Eğer bir avukatsanız – Üzerinde çalıştığınız vakalar genellikle doğası gereği hassastır ve VPN bağlantısının VPN sunucusundan kopması durumunda deneme başlamadan önce sızacak herhangi bir bilgi için yer bırakmaz. Avukatlar bilgi paylaştığından ve müşterileriyle iletişim kurduğundan, VPN bağlantınızda güvenilir ve güvenli protokoller sunan Kill Switch’i etkinleştirdiğinizden emin olun.

Eğer bir ihbarcıysanız – Yasadışı veya etik dışı olduğu düşünülen faaliyetler hakkında bilgi vermek, bulgularınızı dile getirmekten alıkoymak isteyen tarafların istenmeyen dikkat ve yıldırmalarına yol açabilir. Bu güvenli, çalışan uygulama (Kill Switch VPN Bağlantısı ile birlikte), anonim kalmaya ve düdüğü patlattığınızda sizi güvende tutmaya gelince internet için en güvenli bahistir..

Bağlantı Kesilmesinin Nedenleri

Bağlantı kopuklukları normaldir ve günlük internet kullanımının bir parçasıdır. Her zaman, her yerde ortaya çıkabilir ve bazen birkaç saniye ila dakika veya saat sürebilir. İşte neden oldukları hakkında daha fazla bilgi:

· Kararsız İnternet Bağlantısı Özellikle bir Wi-Fi cihazı kullanırken kontrol etmeniz gereken birçok faktör vardır. Düzensiz internet, zayıf sinyal gücü ve yetersiz kapsama nedeniyle olabilir. Ayrıca, bunun nedeni bant genişliğinin sınırı aşması olabilir.

· Yazılım ve Aygıtlar Dizüstü bilgisayarınızdaki sürücüler düzgün şekilde güncellenmez veya yüklenmezse düzenli olarak bağlantı kesilmeleriyle karşılaşabilirsiniz. Bazı yazılımlarda veya cihazlarda basitçe güncellenerek giderilebilen hatalar olabilir.

· Sunucu ve Ağ Hatası VPN sunucusu ile aranızdaki bir ağ sorunu internetin bağlantısının kesilmesine neden olur. Bir ağ güvenlik duvarı, yönlendirici veya diğer ağ geçidi aygıtındaki yapılandırma hatalarından kaynaklanabilir.

Kill Switch özelliği Desteklenen Cihazlar

PureVPN, Internet Kill Switch ile birlikte gelen tüm önemli platformlar ve diğer kullanışlı özellikler için sezgisel ve kullanımı kolay yazılım sunan en iyi VPN sağlayıcısıdır.

· Android: PureVPN, kusursuz bir şekilde entegre ve sorunsuz çalışan bir Android Kill Switch sunan en iyi VPN sağlayıcılarından biridir.

· Windows: PureVPN, VPN sunucusuna bağlandığınızda hatasız çalışan Windows kullanıcıları için Kill Switch işlevselliği sunar.

· Linux: Linux üzerinde çalışırken Kill Switch özelliğini kullanın.

Mac: PureVPN, elit Kill Switch işlevinin Mac için optimize edildiğini ve Mac kullanıcılarına VPN sunucusuna bağlandıklarında güvenlik hissi veren bir VPN sağlayıcısıdır.

PureVPN’in Özellikleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

 • Bölünmüş Tünel Açma
 • AES Şifrelemesi
 • Güvenli WiFi
 • Güvenli P2P Dosya Paylaşımı
 • IPv6 Kaçak Koruması
 • İsteğe Bağlı iOS
 • DNS Sızıntı Koruması
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map