PureVPN’in Hizmet Şartları


PureVPN en
Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

PureVPN’e Hoşgeldiniz!

Web sitemizin ürün ve hizmetlerini kullandığınız için teşekkür ederiz ("Hizmetler"). Hizmetlerin sahibi ve işleticisi olan GZ Systems Limited, 36 / F, Tower İki, Times Meydanı, 1 Matheson Caddesi, Causeway Koyu, Hong Kong’da bulunan ana iş yeri olan bir Hong Kong limited şirketi olan PureVPN ™ olarak faaliyet göstermektedir. PureVPN ™, bu Hizmet Koşullarını gerektiği zaman ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Şirket, kullanıcılarını bu Şartlardaki değişiklik hakkında, ne zaman olurlarsa olsunlar, e-posta yoluyla veya kullanıcıların görüntülemesi için müşteri alanına bir bildirim göndererek uyarmak için her türlü çabayı gösterecektir. Ancak şirket bundan sorumlu tutulamaz. Değişikliklerin yürürlüğe girmesinden sonra Hizmetleri kullanmak, yeni Şartları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Yeni Şartları kabul etmiyorsanız, Hizmetleri kullanmayı bırakmanız gerekir. Sizden on gün içinde haber alamazsak, düzeltilmiş Şartlar sizin için geçerli olacaktır.

Yardımcı Tanımlar

 1. Referanslarımız "şartlar" ve / veya "anlaşma," burada belirtilen Hizmet Şartları’na bakın
 2. Referanslar "bize," "Biz," "bizim," ve / veya "şirket," PureVPN ™ olarak iş yapan GZ Systems Limited’e başvurun.
 3. Referanslar "sen," ve / veya "kullanıcı," Web Sitesinin ve / veya Hizmetlerin Kullanıcısına bakın.
 4. Referanslarımız "Hizmetler" VPN hizmetleri, sunucular, IP’ler, uygulama, yazılım, mobil uygulama ve marka adı altında sunulan diğer hizmetler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tarafımızdan sunulan tüm hizmetlere başvurun "PureVPN".
 5. Referanslarımız "İnternet sitesi" www.purevpn.com, support.purevpn.com, ideas.purevpn.com, billing.purevpn.com, purevpn.net, pointtoserver.com URL’lerini ve bu terimlere eklenebilecek diğer URL’leri içeren web sitelerine bakın gelecek.
 6. Referanslar "iş" Hizmetlerimizi kullanan bir işletme anlamına gelir. Siz ve işletmeniz toplu olarak "sen" bu Şartlarda.
 7. Referanslar "ihtilaf" haksız fiil dahil olmak üzere, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, bu Şartlardan (veya bu Şartların öngördüğü herhangi bir Şart, ek veya değişiklik) herhangi bir şekilde ilişkili veya bunlarla herhangi bir şekilde ilişkili Taraflar arasındaki herhangi bir talep, çatışma, tartışma, anlaşmazlık, bu Şartların anlamı, etkisi, geçerliliği, performansı, sona ermesi, yorumlanması veya uygulanmasıyla ilgili herhangi bir husus dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, eşitlik veya hukukta veya herhangi bir ihlal olduğu, şartlar.
 8. Referanslar "Malzeme İhlali" bu Şartların herhangi bir şekilde ihlaline atıfta bulunun. Böyle bir olay meydana gelirse, PureVPN bu ihlal nedeniyle bu Şartları derhal feshetme hakkına sahiptir..
 9. Referanslar "Fatura döngüsü" hesabınızın ödenmesi anlamına gelir. Döngü, ödemenizin bir ödeme işlemcisi aracılığıyla bize ulaşmasını, hesabınızın geçerliliğini ve ayrıca hesabınızın süresinin sona ereceği günü içerir..

Kabul Ediyorsunuz

Hizmetlerimizi kullanarak, bu Şartlar ve Koşulları kabul etmiş olursunuz. Siz ve şirket arasında yasal olarak bağlayıcı bir sözleşmenin Hüküm ve Koşullarını oluşturduklarından lütfen bunları dikkatle okuyun..

Hizmetlerimizi, Sanal Özel Ağı ("VPN"), sunucularımız, yönlendiricilerimiz, IP adreslerimiz, protokoller, eklentiler, yazılım, uygulamalar ve diğer ekipmanların kullanımını içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir, ağımızı kullanarak bilgi aktarmamıza izin verirsiniz ve kabul etmeyi kabul edersiniz VPN Hizmetlerimizi kullanımınızla ilgili Şartlar.

Şartlarımızı değiştirdikten sonra bile Hizmetlerimizi kullanmak, bu Şartları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu Şartları olduğu gibi kabul etmek konusunda kendinizi rahat hissetmiyorsanız, lütfen Hizmetlerimizi kullanmayı bırakın, ancak gittiğiniz için üzgünüz..

Web Sitemizin ve Hizmetlerimizin Ticari Kullanımları

Hizmetlerimizi ticari kullanım için veya bir işletme adına veya bir işletme ile bağlantılı olarak kullanıyorsanız, bu Şartları kabul ettiğiniz sözleşme o işletme tarafından yapılan bir sözleşme olarak yorumlanacaktır. Zararsız olacak ve PureVPN ve iştiraklerini, görevlilerini, temsilcilerini ve çalışanlarını, Hizmetlerin kullanımından veya Hizmetlerin kullanımından veya bunlardan kaynaklanan herhangi bir talep, dava veya eylemden veya tazminat, kayıplardan kaynaklanan herhangi bir yükümlülük veya gider dahil olmak üzere tazmin edecek , tazminat, dava, yargı, dava masrafları ve avukatlık ücretleri.

PureVPN Hesabınız

Kullanıcılara, bir Kullanıcı hesabı oluşturmak için çevrimiçi kayıt formu aracılığıyla kaydolma fırsatı verilebilir ( "hesap,") bizden bilgi almanıza ve / veya Web Sitesinin ve / veya Hizmetlerin belirli özelliklerine veya erişimine katılmanıza olanak tanıyabilir. Verdiğiniz bilgileri http://www.purevpn.com/privacy-policy.php adresinde bulunan Gizlilik Politikamıza uygun olarak kullanacağız..

Siz sorumlusunuz:

 • PureVPN hesabınızı kaydettirdiğiniz anda güncel ve doğru bilgileri bilginiz dahilinde sağlamak;
 • Bu tür bir erişime veya kullanıma izin verip vermediğinize bakılmaksızın ve Hesabınızın tüm kullanımının bu Hizmet Şartları hükümlerine tam olarak uymasını sağlamak için Hesabınızın tüm kullanımı;
 • Bu hesabı PureVPN’in izin verdiği şekilde ve Adil Kullanım politikamıza uygun olarak kullanmak için kullanmak. PureVPN kullanıcı başına bant genişliği veya veri kullanımına herhangi bir sınır koymaz; ancak Hizmetin kullanımı adil kullanıma tabidir. Bir botun kimliğine bürünecek şekilde otomatik veya manuel VPN oturumları oluşturmak veya ağdaki ağdaki diğer kullanıcıları rahatsız edebilecek aşırı yük uygulamak veya uzun bir süre için ortalama kullanıcı bant genişliği kullanımını aşan büyük ölçüde aşırı bant genişliği kullanmak veya beğeniler, Şirket tarafından açıkça izin verilmedikçe, ağın adil olmayan kullanımı olarak kabul edilir. PureVPN, hizmetlerinin haksız kullanımına karışan kullanıcıları geçici olarak askıya alma veya kalıcı olarak feshetme hakkını saklı tutar;
 • Giriş bilgilerinizi gizli tutma. Kullanıcıların önceden onayımız olmadan giriş bilgilerini dağıtmaları ve ayrıca iki kişinin bir Hesap paylaşması kesinlikle yasaktır;
 • Giriş bilgilerinizi arkadaşlarınızla paylaşmamak;
 • Şirketin belirli izni olmadan bu Hesabı başka bir kişiye veya kuruluşa satmamak, takas etmek veya devretmemek;
 • Başkalarının faaliyetleri de dahil olmak üzere ve bu tür etkinliklerin yetkilendirilmiş olup olmadığına bakılmaksızın, Hesabınız aracılığıyla gerçekleşen tüm etkinlikler için giriş kimliğinizi ve şifrenizi güvende tutmak. Hesabınızın ihlali veya yetkisiz kullanımı konusunda derhal GZ Sistemlerini bilgilendirmeyi kabul edersiniz.

PureVPN’in Hizmetleri

Hizmet Ücretleri

Web Sitesinin kullanımı ücretsizdir; bununla birlikte, Hizmetlerin bazı yönleri, Web Sitesinde ve satış noktasında her zaman mevcut olan Hizmet Ücretleriyle ödeme yapan Kullanıcılar ile sınırlı olabilir. Hizmetlere erişim, geçerli Hizmet Ücreti ile ücretlendirilir ve söz konusu Ücret hesabın oluşturulması sırasında otomatik olarak ücretlendirilir ve ardından "Fatura döngüsü" Hesap oluşturulduktan sonra zaman zaman güncellenen, bize sağlanan ödeme hesabından.

Promosyon / İndirim / Özel Teklifler

PureVPN, kullanıcılarını daha da kolaylaştırmak için düzenli olarak farklı promosyonlar / indirimler / özel teklifler başlatır. Ancak, şu anda bir promosyon / indirim / özel tekliften yararlanan bir kullanıcı, promosyon / indirim / özel teklifin kendisi tarafından boşaltıldığı süre boyunca başka bir promosyon / indirim / özel teklif kullanmaktan otomatik olarak diskalifiye edilir. Ayrıca, kullanıcı bir Hesapta iki kez promosyon / indirim / özel teklif kullanamaz.

Müşteri servisi

Web Sitesi ve / veya Hizmetlerle ilgili herhangi bir sorunuz, yorumunuz veya endişeniz varsa, müşteri hizmetlerine her zaman [e-posta korumalı] aracılığıyla ulaşılabilir. Kırk sekiz (48) iş saati içinde tüm müşteri hizmetleri taleplerine cevap vermeye çalışıyoruz. Müşteri hizmetlerine ayrıca 7/24 Web sitesindeki canlı sohbet seçeneği ile ulaşılabilir..

Ayrıca müşterilerimize uzaktan yardım da sağlıyoruz. Sorunu çözmek için önceden izin alarak müşterilerimizin bilgisayarına erişiyoruz.

Hizmetlerin İptali

Kullanıcılar, Canlı Sohbet’imize başvurarak veya [e-posta korumalı] adresinden destek e-posta yoluyla Hizmetleri kullanımlarını istedikleri zaman iptal edebilirler

Hizmetlerin İadesi

Geri ödeme politikası Hizmetlerimizin adil kullanımına ve Hizmet Şartlarımıza uygunluğa tabidir. Politika, geri ödeme prosedürlerimizi, koşullarımızı ve şartlarımızı belirleme amacına hizmet eder. Geri Ödeme Politikamıza ayrıntılı bir göz atmak için lütfen şu sayfayı inceleyin:.

Web Sitesinin ve / veya Hizmetlerin Küçükler ve / veya Çocuklar Tarafından Kullanımı

Yaşadığınız yargı alanında en az on sekiz (18) yaşında ve / veya çoğunluk yaşının üzerinde olduğunuzu ve çoğunluğun on sekiz yaşından büyük olduğu Web Sitesine ve / veya Hizmetlere eriştiğinizi onaylıyorsunuz. yaş. Yaşadığınız ve Web Sitesine ve / veya Hizmete eriştiğiniz ülkede on sekiz (18) yaşın altında ve / veya çoğunluk yaşının altındaysanız, bu siteye erişmeniz kesinlikle yasaktır. İnternetin yanlış, saldırgan, ahlaksız, çeşitli yargı bölgelerinde yasadışı veya kesin olmayan bilgiler içerebileceğini anlıyor ve kabul ediyorsunuz. GZ Systems’ın bu tür bilgilerden kaynaklanan erişimden veya herhangi bir zarar veya ziyandan sorumlu olmadığını kabul edersiniz..

Web Sitemizin ve Hizmetlerimizin Yasaklanmış Kullanımları

Hizmetlerimizi kötüye kullanılmaya, kötüye kullanılmaya veya birine zarar vermek için kullanılmaya karşı korumak için, seçtikleri paket planından bağımsız olarak her kullanıcı için eşit olarak geçerli bazı kurallar koyduk. Bu kurallar yalnızca, her PureVPN kullanıcısının başka bir kullanıcıyı taciz etmeden veya zarar vermeden ve Hizmetimizi kötüye kullanmadan tam İnternet özgürlüğünden yararlanmasını sağlamak için oluşturulmuştur. Web Sitesini ve / veya Hizmetleri kullanımınızı yasaklanmış kullanımlardan herhangi birini ihlal ettiği için veya tek ve münhasır kararımızda başka herhangi bir nedenle feshetme hakkımızı saklı tutarız.

Özellikle:

 • Web Sitemizi ve / veya Hizmetlerimizi, yerel, eyalet, ulusal veya uluslararası yasa veya yönetmeliklere göre ceza gerektiren bir suç teşkil edecek yasa dışı materyallerin iletilmesi;
 • Web sitemizi ve / veya Hizmetlerimizi spam iletmek için kullanın; portları, açık proxy’leri, açık röleleri taramak; e-posta başka bir sunucu tarafından gönderilse / alınsa bile, isteğe bağlı e-postaların isteğe bağlı olarak veya reklam / pazarlama amacıyla toplu olarak gönderilmesi;
 • Pop-up reklamlar sunmak için Web Sitemizi ve / veya Hizmetlerimizi kullanın;
 • Web Sitemizi ve / veya Hizmetlerimizi herhangi bir şekilde saldırmak, başka bir bilgisayar veya ağa şekil vermek veya oluşturmak için kullanın;
 • Web sitemizi ve / veya Hizmetlerimizi yasa dışı, zararlı, tehdit edici, küfürlü, taciz edici, haksız veya bir mahkemede sakıncalı sayılabilecek herhangi bir içeriği iletmek için kullanın;
 • Web Sitemizi ve / veya Hizmetlerimizi başka bir kişiye / işletmeye zarar vermek, tehdit etmek, ‘takip etmek’ veya başka bir şekilde taciz etmek için kullanın;
 • Web Sitemiz ve / veya Hizmetlerimiz aracılığıyla iletilen herhangi bir içeriğin kaynağını gizlemek için başlıkları değiştirmek veya tanımlayıcılar oluşturmak için Web Sitemizi ve / veya Hizmetlerimizi kullanın;
 • İstenmeyen veya yetkisiz reklam / pazarlama / tanıtım faaliyetlerinde bulunmak için Web Sitemizi ve / veya Hizmetlerimizi kullanın;
 • Web sitemizi ve / veya Hizmetlerimizi, diğer yazılım / donanım / telekomünikasyon ekipmanlarına zarar vermeyi amaçlayan yazılım virüslerinin veya kötü amaçlı yazılımların bulaşmasına katılmak için kullanın;
 • Web Sitemiz ve / veya Hizmetlerimizle ilişkili ağların politikalarına / prosedürlerine / düzenlemelerine uymamak için Web Sitemizi ve / veya Hizmetlerimizi kullanın;
 • Web sitemizi ve / veya Hizmetlerimizi cinsiyet, cinsel yönelim, din, etnik köken, ırk, yaş, ulusal köken veya özürlülüğe dayalı olarak taciz etmek, kötüye kullanmak, hakaret etmek, zarar vermek, iftira etmek, iftira etmek, aşağılamak, korkutmak veya ayırt etmek için kullanın; yanlış veya yanıltıcı bilgi göndermek;
 • Web sitemizi ve / veya Hizmetlerimizi herhangi bir uluslararası, hükümet, federal, eyalet veya eyalet düzenlemelerini, kurallarını, kanunlarını veya yerel yönetmeliklerini bilerek veya bilmeden ihlal etmek için kullanın;
 • Web sitemizi ve / veya Hizmetlerimizi yasa dışı etkinlikleri tanıtmak için kullanın veya eğitici bilgiler vererek başkalarının yasa dışı faaliyetlerde bulunmasına yardımcı olmak / onlara yardımcı olmak için araçlar sağlamak;
 • Web Sitemizi ve / veya Hizmetlerimizi, fikri mülkiyet haklarımızı veya başkalarının fikri mülkiyet haklarını ihlal etmek veya ihlal etmek için kullanmak;
 • Web sitemizi ve / veya Hizmetlerimizi herhangi bir gruba veya bireye karşı fiziksel zarar veya yaralanmayı teşvik etmek veya teşvik etmek veya hayvanlara yönelik herhangi bir zulüm eylemini teşvik etmek için kullanın;
 • Web sitemizi ve / veya Hizmetlerimizi, başka bir hizmetin yasal şartlarını ihlal eden gerçek bir alıcı e-posta adresini gizlemek için kullanın;
 • Web sitemizi ve / veya Hizmetlerimizi yasa dışı eylemlerde bulunmak veya başkalarına katılmak üzere başkalarını istemek için kullanın;
 • Web sitemizi ve / veya Hizmetlerimizi, kısa bir süre içinde diğer kullanıcılardan daha fazla kaynak tüketmek için komut dosyaları yazarak ve yazılım kullanarak Web Sitemizi ve / veya Hizmetimizi kötüye kullanmak için kullanın;
 • Web Sitesi ve / veya Hizmetlerimizi, Web Sitesi ve / veya Hizmet aracılığıyla normal olarak bir kuruluşa spam olarak iletilen bir hizmeti Hizmet’i spam kaynağı olarak gösterecek şekilde bildirmek için kullanın;
 • Farklı IP’ler almak veya herhangi bir nedenle otomatik veya manuel olarak aşırı bağlantılar oluşturmak için Web Sitemizi ve / veya Hizmetlerimizi kullanın. Aşırı bağlantılar sıkıntı yaratır, çünkü fiyatı diğer kullanıcılar tarafından ödenen ve tamamen kabul edilemez olan ağımızı boğarlar. İzin verilen maksimum oturum sayısı günde 300’dür ve bu sınırı aşmak, şirket tarafından açıkça izin verilmedikçe hesabınızın kalıcı olarak askıya alınmasına veya feshedilmesine neden olabilir..
 • Web sitesinin ve / veya Hizmetlerimizi e-posta adresini iletmek için kullanın; bu, Servis’in aşağıdaki gibi bir posta sunucusuyla iletişim kurmasını gerektirir "Gri listelenen" Hizmetlerin posta sunucusu;
 • Çocuk pornografisi veya çocuk pornografisi olarak algılanan içerik dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, yasa dışı içeriğe erişmek / paylaşmak / yüklemek / indirmek için Web Sitemizi ve / veya Hizmetlerimizi kullanın. Bu veya bu tür bir etkinlikte yer alan herhangi bir Kullanıcının Hesabı, bildirim yapılmaksızın derhal askıya alınacaktır;
 • Arama motorlarında arama oluşturmak, forumlarda bağlantı oluşturmak, web sitelerinin manuel veya otomatik olarak taranması ve arama motoru optimizasyonu, forum yorumu veya veri madenciliği alanına giren diğer tüm etkinlikler için IP’leri maskelemek üzere Web Sitemizi ve / veya Hizmetlerimizi kullanın, şirket tarafından özel olarak izin verilmedikçe;
 • Web Sitesi ve / veya Hizmetin işlevselliğini veya çalışmasını etkileyecek herhangi bir şekilde kullanılabilecek veya kullanılabilecek virüsleri veya diğer herhangi bir tür kötü amaçlı kodu yüklemek veya iletmek için Web Sitemizi ve / veya Hizmetlerimizi kullanın;
 • Başkalarının kişisel bilgilerini toplamak veya izlemek için Web Sitemizi ve / veya Hizmetlerimizi kullanın;
 • Web sitemizi ve / veya Hizmetlerimizi spam, kimlik avı, zarar verme, bahane, örümcek, tarama veya kazımak için kullanın;
 • Web Sitemizi ve / veya Hizmetlerimizi müstehcen veya ahlaksız amaçlarla kullanın; ve / veya;
 • Web Sitesinin ve / veya Hizmetlerin güvenlik özelliklerine müdahale etmek veya bunları atlatmak için Web Sitemizi ve / veya Hizmetlerimizi kullanın.

Hizmetlerimizi Değiştirme ve Sonlandırma

Şartlarımızı veya Hizmetlerimizi herhangi bir şekilde, şekilde veya biçimde ihlal ederseniz, hesabınızı bizimle sonlandırmak için en son adımı atmamız gerekebilir, ancak gittiğiniz için üzgünüz..

Şirket hakkını saklı tutar:

 • Bu Hizmet Şartları’nı veya diğer sözleşmeleri, tamamen veya kısmen, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, herhangi bir zamanda, bu tür değişiklikler, eklemeler veya silme işlemlerinin Web Sitesine gönderildikten hemen sonra geçerli olacak şekilde değiştirmek, eklemek, askıya almak veya silmek. Bu Hizmet Şartlarını değiştirdikten, ekledikten veya sildikten sonra Web Sitesini kullanımınız ve / veya Hizmetleri kullanmaya devam etmeniz, değiştirme, ekleme veya silme işleminin sizin tarafınızdan kabul edildiği kabul edilecektir;
 • Bu Web Sitesinin veya Hizmetlerin tarafımızdan sunulan herhangi bir yönünü tamamen veya kısmen kendi takdirimize bağlı olarak herhangi bir zamanda değiştirmek, eklemek, askıya almak veya silmek için, bu tür değişiklikler, eklemeler veya silme işlemleri hemen etkili olacaktır. Bu tür değişiklikler, eklemeler veya silme işlemleri, sunulan içeriği, kullanılabilirlik saatlerini, canlı sohbet desteğini, e-posta desteğini, sunucu sayısını, sunucuların kullanılabilirliğini, uygulamaların kullanılabilirliğini, protokol sayısını, eklentileri, ekipmanı içerebilir, ancak bunlarla sınırlı değildir. erişim veya kullanım, Web Sitesi düzeninin değiştirilmesi, VPN paketleri, herhangi bir özelliğin kullanılabilirliği, promosyon teklifleri ve VPN paketlerinin fiyatlandırmasında revizyon için gerekli;
 • Web Sitesine ve / veya Hizmetlere erişim sağlamayı reddetmek veya Hizmetlerinizi bu Şartların herhangi birini ihlal ederek veya herhangi bir nedenle herhangi bir zamanda tamamen kendi takdirimize bağlı olarak feshetmek. Kendi takdirimize bağlı olarak, bir Kullanıcı Hesabını herhangi bir nedenle sınırlayabilir veya iptal edebiliriz. Bir Hesapta değişiklik yapmamız veya iptal etmemiz durumunda, Hesabınızın oluşturulduğu sırada sağlanan e-posta ve / veya fatura adresi / telefon numarası ile iletişime geçerek sizi bilgilendirmeye çalışabiliriz; bununla birlikte, hesabın feshi sonucunda silinmiş verilerin silinmesi, hizmetlerin kaybı, herhangi bir zarar ve iş kaybı dahil olmak üzere herhangi bir sorumluluk doğmaz;
 • Hizmetin veya bölümlerinin herhangi bir zamanda kullanılması için yeni ücretler, ücretler veya diğer koşulları tanıtmak;
 • Herhangi bir nedenle herhangi bir zamanda kendi takdirimize bağlı olarak kendinizi doğrulamanızı istemek. Tarafımızdan talep edildiği gibi, kimliğinizin yeterli kanıtını sağlayamazsanız, Hesabınız feshedilir ve geri ödeme yapılmaz;
 • Hesabınızın güvenliğini sağlayamazsanız ve Hesabınızın yetkisiz kullanımını engellemezseniz hesabınızı feshetmek için;
 • Şifrelerinizin artık güvenli olmadığına inanıyorsak şifrenizi değiştirmenizi istemek için. Ne şirket ne de aracıları, Hesabınızın sizin bilginiz dahilinde veya dışında, yetkisiz kullanımı sonucunda doğabilecek her türlü kayıp veya zarardan sorumlu tutulamaz; ancak, Hesabınızı kullanan bir başkası nedeniyle GZ Systems veya başka bir tarafın uğrayabileceği zararlardan sorumlu tutulabilirsiniz..

Bilginin Doğruluğu, Tamlığı ve Zamanlaması

 • Web Sitesi ve Hizmetleri, bakım için planlanan herhangi bir kapalı kalma süresi dışında, günde yirmi dört (24) saat, haftada yedi (7) gün sunmaya çalışsak da, Web Sitesi ve Hizmetlerin her zaman müsait.
 • Bilgisayarınızın, tabletinizin ve / veya akıllı telefonunuzun Web Sitesine ve / veya Hizmetlere erişebileceğini ve / veya destekleyebileceğini garanti etmiyoruz.
 • Web Sitesinde ve / veya Hizmetlerde sunulan bilgilerin doğru, tam veya güncel olmadığından biz sorumlu değiliz. Web Sitesinin ve Hizmetlerin yalnızca genel bilgi için sağlandığını ve birincil, daha doğru, daha eksiksiz veya daha güncel bilgi kaynaklarına danışmadan karar vermek için tek temel olarak kullanılmaması veya kullanılmaması gerektiğini kabul edersiniz..
 • Web Sitesi ve / veya Hizmetlerde herhangi bir hatanın düzeltileceğini garanti etmiyoruz.

Fikri mülkiyet

Fikri Mülkiyet Haklarından Feragat Edilmedi

Bu, Web Sitesine ve / veya Hizmetlere erişim ve kullanım için bir Sözleşme’dir. Web Sitesi ve Hizmetler, fikri mülkiyet yasaları ile korunmaktadır. Web Sitesi ve Hizmetler bize aittir ve bizim veya lisans sahiplerimizin (varsa) mülkiyetindedir. Web Sitesi ve Hizmetlerinin tüm mülkiyet haklarını saklı tutuyoruz.

Ayrıca, tüm malzeme ("Malzemeler") metin, fotoğraf, resim, illüstrasyon, video klip, ses klibi ve grafik dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bu Web Sitesinde ve / veya Hizmetlerde görüntülenen veya iletilen tarafımıza aittir ve Hong Kong ve uluslararası telif hakkı, ticari markalar, hizmet markaları ve diğer mülkiyet hakları, yasalar ve anlaşmalar.

Sağlananlar dışında, Web sitesinde taşınan Materyalleri kopyalayamaz, çoğaltamaz, yayınlayamaz, iletemez, aktaramaz, satamaz, kiralayamaz, değiştiremez, türev eserler yaratamaz, dağıtamaz, yeniden yayınlayamaz, gerçekleştiremez, sergileyemez veya herhangi bir şekilde ticari olarak kullanamazsınız, ayrıca Materyallerde bulunan telif haklarını veya diğer fikri mülkiyet haklarını ihlal edemezsiniz. Materyallerden herhangi bir telif hakkı, ticari marka veya diğer tescil bildirimlerini veya görsel işaretleri ve logoları kaldıramaz veya değiştiremez, kaldırılmasına veya değiştirilmesine neden olamazsınız.

Bu Web Sitesinde ve / veya Hizmetlerde yalnızca kişisel, ticari olmayan kullanım için sağladığımız herhangi bir Materyalin tek bir kopyasını, herhangi bir telif hakkı, ticari marka veya diğer tescil bildirimlerini kaldırmamanız veya kaldırmamanız koşuluyla yapabilirsiniz. veya Materyal’den görsel işaretler veya logolar. Bu Web Sitesinde ve / veya Hizmetlerde erişilen Materyallerin hiçbirini açık yazılı iznimiz olmadan arşivleyemez veya saklayamazsınız. Materyallerin herhangi bir bölümünün arşivlenmesi, yeniden yayımlanması veya saklanmasıyla ilgili tüm talepler bize yazılı olmalı ve Materyalin kullanılacağı amaç ve yolu açıkça belirtmelidir. Materyallerin herhangi bir bölümünü arşivlemek, saklamak veya yeniden yayınlamak için izin talepleri [e-posta korumalı] adresine gönderilebilir.

Web Sitesini bu Hizmet Koşullarına uygun olarak kullanmak için sınırlı haklar dışındaki materyallerde hiçbir hak veya lisans edinmezsiniz. Bu Web Sitesinden erişilen veya indirilen herhangi bir materyale, bu Anlaşmada belirtilen Kullanım Koşulları uyarınca erişilmesi veya indirilmesi gerekir. Bu Kullanım Koşulları kapsamında açıkça verilmeyen tüm hakları saklı tutarız.

Özel Yazılımımızın Kullanımı

VPN Hizmetlerimiz, özel VPN Yazılımımızı bilgisayarınıza / akıllı cihazınıza / eğlence sisteminize indirmenizi / yapılandırmanızı gerektirebilir. Ayrıca, Yazılımımıza bilgisayarınıza / akıllı cihaz / eğlence sisteminize periyodik güncellemeler / yamalar gönderebiliriz. Bu vesile ile Yazılımımızın ve güncellemelerinin bilgisayarınıza / akıllı cihazınıza / eğlence sisteminize kurulmasına izin vermiş olursunuz. Yazılımımız, bu Koşullar ve Yazılım için bir son kullanıcı lisans sözleşmesi uyarınca size sunulacaktır. Yazılımımızın özelliklerini ve işlevlerini tersine mühendislik uygulayamaz, değiştiremez, ters derleyemez veya kaynak koda dönüştüremez, parçalara ayıramaz veya kopyalayamaz veya Yazılımımızı kullanmak için kimseden ücret talep edemezsiniz.

Ayrıca, zaman zaman bilgisayarınızın yapılandırmasına, internet hızına, ISS’nize ve diğer ilgili cihazlara bağlı olduğu ve her platformda tutarlı bir şekilde performans gösterebileceği veya olmayabileceği çeşitli yeni teknolojileri tanıtacağımızı da anlıyorsunuz. yazılım. Tarafımızdan sağlanan bazı güncellemeler / yamalar, Yazılım ve Hizmetlerimizin işleyişi için kritik öneme sahip olabilir ve bu nedenle sisteminize / cihazınıza yüklenmelerine izin vermeniz zorunlu olabilir.

Sınırlı Lisans Verilmesi

Bizimle bireysel bir Hesaba kaydolduğunuzda, Hizmetlerimizi ve özel yazılımımızı kullanmanız için size sınırlı, münhasır olmayan, kişisel, devredilemez bir lisans veririz. Bununla birlikte, Hizmetlerimizi, bize Business VPN kullanıcısı olarak kaydolmanız ve bizden bir Business VPN hesabı almanız haricinde, yalnızca kişisel, özel ve ticari olmayan etkinlikleriniz için kullandığınızdan emin olmalısınız. Bu lisans yalnızca kişisel kullanım içindir ve ayrıca Hizmetlerimizi yeniden satmanız ve diğer kişilerin Hesabınızı kullanmasına izin vermeniz yasaktır. Buna uyulmaması Hesabınızın feshedilmesiyle sonuçlanabilir.

geri bildirim

İnceleme, öneri, fikir ve geri bildirim (bundan sonra topluca, “Geribildirim” olarak anılacaktır) sağlama olanağınız olabilir. Bu tür Geribildirimler sağlamanız halinde, bize hakkımızın herhangi bir sınırlama olmaksızın, belirlediğimiz, kullanmak, kopyalamak, iletmek, alıntı yapmak, yayınlamak, dağıtmak, herkese açık olarak sergilemek, kamuya gerçekleştirmek, türev çalışmalar oluşturmak akış, indirme, yayın, mobil, dijital, küçük resim, tarama veya diğer teknolojilere) uyum sağlayın. Tüm bu Geri Bildirimler gizli tutulmaz, ancak Şirket kimliğinizi anonim tutarak kimliğinizi korumayı seçebilir.

Tarafınızdan gönderilen içerikte ahlaki hakları (atıf veya dürüstlük hakları dahil) koruduğunuz tespit edilirse, (a) içerikle bağlantılı olarak herhangi bir kişisel tanımlayıcı bilginin kullanılmasını gerektirmediğini veya herhangi bir türev işi veya yükseltme veya güncelleme; (b) içeriğin bizim tarafımızdan veya lisans sahiplerimiz, haleflerimiz ve atamalarımız tarafından yayınlanmasına, kullanılmasına, değiştirilmesine, silinmesine ve kullanılmasına hiçbir itirazınız yoksa; (c) sonsuza dek feragat edersiniz ve bir yazarın içeriğin herhangi birindeki tüm ahlaki haklarına ilişkin herhangi bir hak iddia etmemeyi veya iddia etmemeyi kabul edersiniz; ve (d) bu tür herhangi bir ahlaki hak nedeniyle bize karşı iddia edebileceğiniz herhangi bir iddiadan bizi ve lisans sahiplerimizi, haleflerimizi ve atamalarımızı sonsuza dek serbest bırakmanız. Ayrıca, herhangi bir Kullanıcının söz konusu Kullanıcının kişisel kullanımı için içeriğe erişmesine, bunları görüntülemesine, depolamasına veya çoğaltmasına izin vermiş olursunuz..

Yukarıdakilere bakılmaksızın, Geri Bildiriminizin PureVPNTM veya onun girişimleriyle ilgili kavramları, fikirleri, materyalleri, teklifleri, önerileri ve benzerleri içerebileceğini kabul edersiniz (bundan böyle “Fikirleriniz” olarak anılacaktır) Fikirlerinizle ilgili olarak şunları kabul etmiş olursunuz: (a) birçok partiden çok sayıda başvuru alırız ve / veya Fikirlerinize benzer fikirleri bağımsız olarak geliştirmiş ve / veya düşünmüş olabiliriz ve Fikirlerinizi incelememiz yenilik, öncelik veya özgünlüğün kabulü değildir; ve (b) Fikirlerinize benzer fikirleri, ister Üçüncü Taraflarca bize sağlanan, ister bağımsız olarak geliştirdiğimiz veya tarafımızca geliştirilen, Geri Bildirimlerinize veya Gönderinize dayanarak, sizin için hiçbir zorunluluk olmayacaktır..

Başkalarının Fikri Mülkiyet Hakları

GZ Systems, başkalarının fikri mülkiyet haklarına inanan bir firmadır ve sizden bu hakka saygı duymanızı beklemektedir. Bu nedenle, Kullanıcılarımızın telif hakkı ve / veya ticari marka ihlali olarak yorumlanabilecek herhangi bir etkinliğe katılmalarını kesinlikle önermiyoruz. Dosya paylaşımına yalnızca şu sunucularda izin verilir: Afganistan, Cezayir, Angola, Ermenistan, Bahamalar, Bahreyn, Bangladeş, Barbados, Belçika, Bermuda, Bolivya, Britanya Virjin Adaları, Brunei Sultanlığı, Bulgaristan, Kamboçya, Cape Verde, Cayman Adaları, Şili, Kolombiya, Kosta Rika, Danimarka, Dominik, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Estonya, Etiyopya, Almanya, Gana, Gernada, Guatemala, Guyana, Haiti, Honduras, Kazakistan, Kenya, Kırgızistan, Laos, Letonya, Lübnan, Litvanya, Lüksemburg , Makao, Madagaskar, Mauritiania, Mauritius, Moldova, Monako, Moğolistan, Montserrat, Myanmar, Hollanda, Nikaragua, Nijer, Nijerya, Norveç, Umman, Pakistan, Panama, Papua Yeni Gine, Paraguay, Peru, Portekiz, Porto Riko, Romanya, Rusya, Saint Lucia, Suudi Arabistan, Senegal, Sırbistan, Seyşel Adaları, Slovenya, Sri Lanka, Surinam, İsveç, Tacikistan, Tanzanya, Trinidad ve Tobago, Tunus, Türkiye, Türkmenistan, Turks ve Caicos Adaları, Birleşik Arap Emirlikleri, Özbekistan ve Venezuela.

Uygun koşullarda ve kendi takdirimize bağlı olarak, tekrar tekrar ihlal eden veya tekrar tekrar başkalarının telif haklarını veya diğer fikri mülkiyet haklarını ihlal etmekle suçlanan üyelerin Hesaplarını devre dışı bırakabilir ve / veya feshedebiliriz. İçeriğinizi kaldırır ve / veya başka birinin telif hakkını ihlal ettiği için Hesabınızı feshedersek ve yanlışlıkla yanlışlıkla kaldırdığımızı düşünüyorsanız, size itiraz etme fırsatı sunacağız.

Metni http://www.copyright.gov/legislation/dmca.pdf adresindeki ABD Telif Hakkı Bürosu web sitesinde bulunabilecek 1998 Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası uyarınca, telif hakkı ihlali iddialarına süratle cevap vereceğiz. Tayin Edilen Telif Hakkı Temsilcimize bildirilen Web Sitemizi kullanmayı taahhüt eder.

Bir telif hakkı sahibiyseniz veya bu kişi adına hareket etme yetkiniz varsa veya telif hakkı kapsamında münhasır haklar kapsamında hareket etme yetkisine sahipseniz, lütfen aşağıdaki DMCA İddia İhlal Bildirimi’ni tamamlayarak ve Web Sitesi üzerinden gerçekleşen iddia edilen telif hakkı ihlallerini bildirin ve Atanmış Telif Hakkı Temsilcimize teslim ediyoruz. Bildirimi aldıktan sonra, hangi kararı alırsak verelim, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, meydan okunan malzemenin Web Sitesinden kaldırılması da dahil olmak üzere uygun görürüz.

DMCA İddia Edilen İhlal Bildirimi nasıl yapılır ("Farkına varmak"):

 1. İhlal edildiğini iddia ettiğiniz telif hakkıyla korunan eseri tanımlayın veya – bu Bildirim kapsamında birden fazla telif hakkıyla korunan eser varsa – ihlal edildiğini iddia ettiğiniz telif hakkıyla korunan eserlerin temsili bir listesini sağlayabilirsiniz..
 2. (İ) Hak ihlalinde bulunduğunu iddia ettiğiniz (veya hak ihlalinde bulunan bir faaliyetin konusu olduğunu) ve kaldırılacak veya devre dışı bırakılacak olan erişimi ve malzemeyi, uygunsa, bu tür materyallerin bulunabileceği Web Sitesinde gösterilen bağlantının URL’si ve (ii) ihlal ettiğini iddia ettiğiniz malzeme veya etkinliğe kaldırılacak veya erişilecek referans veya bağlantı devre dışı bırakılacak ve bu referansı veya bağlantıyı bulmamıza izin vermek için makul olan yeterli bilgi (varsa, bu tür bir referansın veya bağlantının bulunabileceği Sitede gösterilen bağlantının URL’si dahil).
 3. Posta adresinizi, telefon numaranızı ve varsa e-posta adresinizi belirtin.
 4. Aşağıdaki ifadelerin her ikisini de Bildirim metnine ekleyin:
  "Bu vesileyle, telif hakkıyla korunan materyalin tartışmalı kullanımının veya bu materyale referansın veya bağlantıya telif hakkı sahibi, aracısı veya yasa (örn. Adil kullanım olarak) tarafından izin verilmediğine iyi niyetle inanıyorum."
  "İşbu Bildirimde yer alan bilgilerin doğru olduğunu ve yalan beyanda bulunma cezası altında, sahibi olduğumu veya sahibi adına hareket etme yetkisine sahip olduğumu, telif hakkının veya ihlal edildiği iddia edilen telif hakkı kapsamında münhasır hakkın olduğunu beyan ederim.."
 5. Tam yasal adınızı ve elektronik veya fiziksel imzanızı sağlayın.
  Bu Bildirimi, tüm öğeler tamamlanmış olarak Belirlenmiş Telif Hakkı Temsilcimize iletin:
  GZ Systems Limited PureVPN ™ olarak iş yapıyor
  36 / F, İki Kule, Times Meydanı, 1 Matheson Caddesi, Causeway Koyu,
  Hong Kong
  E-posta: [e-posta korumalı]

İçeriğinizin bir telif hakkı şikayeti nedeniyle kaldırıldığına ve / veya Hesabınızın feshedildiğine dair bir bildirim alırsanız, içeriğin sahibinin isteği üzerine içeriğin Web Sitemizden silindiği anlamına gelir. Hesabınıza çok fazla telif hakkı şikayeti gönderilirse, yeni içerik aktarma özelliğini kaybedebilirsiniz ve Hesabınız tamamen devre dışı bırakılmış olabilir.

İçeriğin yanlışlıkla kaldırıldığını ve / veya Hesabınızın feshedildiğini düşünüyorsanız, aşağıdaki adımları izleyerek karşı bildirimde bulunma seçeneğiniz vardır. Geçerli bir karşı bildirim aldığımızda, orijinal şikayette bulunan kişiye bir kopyasını ileteceğiz. On (10) iş günü içinde, orijinal şikayeti gönderenin söz konusu içeriğin daha fazla ihlal edilmesini önlemek için bir mahkeme emri aradığına dair bir bildirim almazsak, şikayeti Hesabınızın kaydından kaldıracağız ve kendi takdirimize bağlı olarak kaldırılan içerik.

Not: Sahte ve / veya kötü niyetli beyanlar için yasal ve finansal sonuçlar vardır. Karşı bildirimde bulunmadan önce, kaldırılan içeriğin gerçek hak sahibi olduğunuzdan veya materyalin yanlışlıkla kaldırıldığına dair iyi niyetli bir inancınız olduğundan emin olun ve yanlış bir hak talebinde bulunmanın yankılarını anlayın..

Karşı bildirimde bulunmak için karşı bildiriminizi [e-posta korumalı] adresine e-postayla gönderin ve aşağıdakileri ekleyin:

 1. Adınız, adresiniz ve telefon numaranız.
 2. Bildirim e-postasının altına yazdırılan DMCA Kimliği.
 3. Kaldırılan içeriğin kaynak adresi (bağlantıyı bildirim e-postasına kopyalayıp yapıştırın).
 4. İçeriğin yanlışlıkla kaldırıldığına dair iyi niyetli bir inanca sahip olduğunuza dair yalan beyanda bulunma ifadesi.
 5. Adresin bulunduğu yargı bölgesi veya adresinizin ABD dışında olduğu, bulunabileceğimiz herhangi bir yargı bölgesi için Federal Bölge Mahkemesinin yargı yetkisine onay verdiğinizi ve kabul edeceğinizi bildiren (c) (1) (C) alt bölümündeki orijinal şikayeti veren kişinin veya bu kişinin bir acentesinin işlem hizmeti.
 6. Fiziksel veya elektronik imza.

Üçüncü Taraf Reklamları, Promosyonlar ve Bağlantılar

Üçüncü Taraf Reklamları ve Promosyonları

Zaman zaman, Web Sitesi ve / veya Hizmetlerde Üçüncü Tarafların reklamlarını ve promosyonlarını yayınlayabiliriz. Bizden başka reklamverenlerle olan ticari ilişkileriniz veya yazışmalarınız veya tanıtımlara katılımınız ve bu tür işlemlerle ilgili şartlar, koşullar, garantiler veya beyanlar yalnızca sizinle üçüncü taraflar arasındadır. Bu tür işlemlerin sonucu olarak veya Web Sitesinde ve / veya Hizmetlerde Üçüncü Taraf reklamverenlerin varlığından kaynaklanan herhangi bir kayıp veya hasardan sorumlu veya yükümlü değiliz..

Üçüncü Taraf Araçlarının Kullanımı

Üzerinde herhangi bir kontrole veya girdiye sahip olmadığımız veya kullanımlarını veya performanslarını izlemediğimiz Üçüncü Taraf araçlarına erişim sağlayabiliriz.

Bu tür araçlara erişim sağladığımızı "olduğu gibi" ve "mevcut olduğu gibi" herhangi bir garanti, beyan veya şart olmaksızın ve hiçbir onay almadan temeli. İsteğe bağlı Üçüncü Taraf araçlarını kullanımınızdan kaynaklanan veya bunlarla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmeyeceğiz.

Web sitesi aracılığıyla sunulan isteğe bağlı araçların her türlü kullanımı tamamen sizin sorumluluğunuzdadır ve kendi sorumluluğunuzdadır ve ilgili Üçüncü Taraf sağlayıcı (lar) tarafından hangi araçların sağlandığı koşullarını bildiğinizden ve onayladığınızdan emin olmalısınız..

Gelecekte, Web Sitesi ve / veya Hizmetler (yeni araçların piyasaya sürülmesi dahil) aracılığıyla yeni Hizmetler ve / veya özellikler de sunabiliriz. Bu tür yeni özellikler ve / veya Hizmetler de bu Hizmet Şartlarına tabi olacaktır.

Üçüncü Taraf Bağlantıları

Web Sitemiz ve / veya Hizmetlerimiz aracılığıyla sağlanan belirli içerikler, ürünler ve Hizmetler, Üçüncü Tarafların materyallerini içerebilir.

Hizmetlere ilişkin Üçüncü Taraf bağlantıları sizi Üçüncü Taraf web sitelerine ve / veya bizimle bağlantısı olmayan hizmetlere yönlendirebilir. İçeriği veya doğruluğu incelemek veya değerlendirmekten sorumlu değiliz ve herhangi bir Üçüncü Taraf malzemesi veya web sitesi ve / veya hizmeti veya Üçüncü Tarafın diğer materyalleri, ürünleri veya hizmetleri için herhangi bir sorumluluk veya sorumluluk kabul etmiyoruz. -Parties.

Mallar, hizmetler, kaynaklar, içerik veya Hizmetler aracılığıyla bağlandığınız Üçüncü Şahıslarla bağlantılı olarak yapılan diğer işlemlerin satın alınması veya kullanılmasıyla ilgili herhangi bir zarar veya ziyandan sorumlu değiliz. Lütfen Üçüncü Tarafın politikalarını ve uygulamalarını dikkatle inceleyin ve herhangi bir işleme başlamadan önce bunları anladığınızdan emin olun. Üçüncü Taraf ürünleriyle ilgili şikayetler, talepler, endişeler veya sorular Üçüncü Tarafa yönlendirilmelidir.

FERAGATNAMELER; YÜKÜMLÜLÜK SINIRLAMALARI; TAZMİNAT

GARANTİ REDDİ; SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

(A) SİTENİN VE HİZMETLERİN KULLANILMASININ RİSKİ SİZE AİT OLDUĞUNU KABUL EDERSİNİZ. BİZİM ÜNİVERSİTEMİZ NORVEÇ VE / VEYA HİZMETLERİN KULLANIMININ KESİNTİSİZ VE / VEYA HİZMETLERİN KESİNTİSİZ VE / VEYA HİZMETLERİN KESİNTİSİZ OLABİLECEĞİ GARANTİ; NOR WEB SİTESİNİN VE / VEYA HİZMETLERİN KULLANIMINDAN SAĞLANABİLECEK SONUÇLAR VEYA SUNULAN HERHANGİ BİR DOĞRULUK, GÜVENİLİRLİK, TAMAMLILIK, ZAMAN VEYA İÇERİK OLARAK HERHANGİ BİR GARANTİ YAPIYORUZ.

(B) SINIRLAMASIZ, İNDİRİLEBİLİR HERHANGİ BİR YAZILIM, ÜRÜN VEYA DİĞER MALZEMELER "OLDUĞU GİBİ" HERHANGİ BİR TÜRÜNÜN GARANTİSİ VEYA ZIMNİ VEYA ZIMNİ, DAHİL OLMAYAN, ANCAK BUNLARLA İLGİLİ OLMAYAN, EN İYİ ŞEKİLLERİN GARANTİSİNE VEYA ZARARLI OLANLARA İLİŞKİN, BAŞKA VEYA ZIMNİ GARANTİ GARANTİLERİ VEYA BU ŞARTLAR VE KOŞULLAR İÇİN GEÇERLİ KANUNLARDAKİ DEĞİŞİKLİKLER.

(C) HİÇBİR DURUMDA ÇALIŞANLARIMIZ, BAĞLI ORTAKLIKLARIMIZ, ANNE BABALARIMIZ, ORTAKLARIMIZ, ORTAKLARIMIZ, ÜÇÜNCÜ ŞAHIS İÇERİK SAĞLAYICILARIMIZ, BAYİLERİMİZ VE / VEYA VEYA BAŞKA YÖNETİCİLERİMİZ, MEMURLARIMIZ VE ÜYELERİMİZ SİZİN VEYA BAŞKA HERKESİNİZ İÇİN SORUMLU OLMAKTADIR. HERHANGİ BİR DOĞRUDAN, DOLAYLI, ÖZEL, BİLİNÇLİ, ARIZALI, CEZA VEYA DİĞER ZARARLAR, ZARARLARIN KAYBI İLE İLGİLİ SINIRLI OLMAYAN ANCAK DAHİL OLMAYAN HERHANGİ BİR KAYBI VEYA ZARARLAR , SİTEYİN VE / VEYA HİZMETLERİN KULLANILMASI VEYA VEYA KULLANILMAMASINA İLİŞKİN VEYA İLİŞKİN BİLGİ VEYA VERİ KAYBI.

(D) KİŞİSEL OLARAK TANIMLANABİLİR BİLGİLERİNİZE YETKİSİZ BİR ERİŞİM VEYA KULLANIMI İÇİN HERHANGİ BİR TÜR VE HER TÜRLÜ TÜM SORUMLULUĞU REDDEDİYORUZ. WEB SİTESİNİ VE / VEYA HİZMETLERİ KULLANARAK VE HERHANGİ BİR SORUMLULUĞU REDDEDEMİZİ KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ. KABUL ETMİYORSANIZ, WEB SİTESİNİ KULLANMAYIN VEYA DİĞER BİR ŞEKİLDE KULLANMAMALISINIZ.

(E) WEB SİTESİ VE / VEYA HİZMETLER VEYA VEYA HİZMETLER VEYA VEYA HİZMETLERE İLİŞKİN HÜKÜMLERİNİZDEKİ SÖZLEŞMENİZDİR.

BAZI YARGI YETKİLERİ OLAĞAN VEYA SONRAKİ ZARARLAR İÇİN SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASINA VEYA KAPSAM DIŞI TUTULMASINA İZİN VERMEMEKTEDİR..

GZ Sistemlerinin, Hizmetlerimiz veya Sanal Özel Ağımız aracılığıyla iletilen herhangi bir içeriğin kaybından, bozulmasından, değiştirilmesinden veya kaldırılmasından sorumlu tutulamaz. Hizmetlerimizi kullanmayı kabul ederek, zarar arama veya Şirketi bu tür kayıp, değiştirme, yolsuzluk veya kaldırma işlemlerinden sorumlu tutma haklarından açıkça feragat edersiniz. Gerekirse ve gerektiğinde, Hizmetlerimizin tamamını veya herhangi bir bölümünü, Hizmetlerimizi kullanma şeklinizi etkileyebilecek şekilde bildirerek veya bildirmeden geçici olarak / kalıcı olarak revize edebilir veya durdurabiliriz. Siz veya herhangi bir üçüncü tarafın bu tür bir revizyon, askıya alma veya devam etmeme durumundan bizi sorumlu tutmayacağını kabul edersiniz.

Yukarıdaki sınırlamalar bu Şartlar’da yürürlükte kalmaya devam edecek ve bizim ve iştiraklerimizin ve ilgili müdürlerin, memurların, çalışanların ve temsilcilerin yararına olacaktır..

TAZMİNAT

İŞTİRAKLERİMİZ VE SAĞLAYICILARIMIZ VE SAYGILARIMIZ MÜDÜRLERİMİZ, GÖREVLİLERİMİZ, KULLANICILARIMIZ VE AJANLARIN TÜM İDDİALARI, SUİTLERİ VE GİDERLERİ OLARAK KORUMA, TAZMİNATI VE TUTMAK ÜZERE TUTUNUZ. (A) SİTEYİ VE / VEYA HİZMETLERİ KULLANIMINIZ; (B) BU SÖZLEŞMENİN İHTİYACI VEYA İHLALİ OLMAMASI; (C) ÜÇÜNCÜ TARAF HİZMETLERİ, ÜRÜNLERİ, LİNKLERİ, REKLAMI VE / VEYA ARAÇLARI KULLANMANIZ; (D) ÜÇÜNCÜ TARAF FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI DAHİL OLAN ÜÇÜNCÜ TARAF HAKLARININ İHLALLERİNİZ; veya (E) BİLGİLERİNİZİ KULLANAN DİĞER KİŞİLERİN WEB SİTESİNİN VE / VEYA HİZMETLERİNİN YETKİSİZ KULLANIMI.

Geçerli Kanun; Tahkim

Geçerli Kanun

Bu Koşullar, yasal hükümlerin çelişkilerine bakılmaksızın Hong Kong yasalarına uygun olarak yönetilecek ve yorumlanacaktır. Hong Kong’da bulunan mahkemelerin kişisel yargı yetkisine tabi olmayı ve bu Şartlar ve / veya Web Sitesi ve / veya Hizmetlerle ilgili veya bunlardan kaynaklanan herhangi bir dava nedeninin bağlayıcı tahkim hükümlerine tabi olmadıkça buraya sunulması gerektiğini kabul edersiniz. Tahkim Bölümü, infra.

Çatışma çözümü; Tahkim

Bu Şartlar ve / veya Web Sitesi ve / veya Hizmetler ile ilgili olarak bizimle ilgili bir anlaşmazlığınız olması durumunda, öncelikle bize anlaşmazlık hakkında bildirimde bulunmanızı ve otuz (30) günlük bir tedavi süresi sağlamayı kabul edersiniz. bu süre zarfında, uygun olduğunda ve uygun olduğunda sorunu sizinle çözmek için çalışacağız. Anlaşmazlığın çözülememesi durumunda Taraflar, münhasıran Hong Kong’un esas yasalarına uygun olarak bağlayıcı tahkim yoluyla çözüleceğini ve Hong Kong’da tahkim için getirileceğini kabul ederler. Herhangi bir federal, eyalet veya yerel mahkeme veya ajans değil, hakem, bu sözleşmenin yorumlanması, uygulanabilirliği, uygulanabilirliği, anlaşılabilirliği veya oluşumu ile ilgili herhangi bir anlaşmazlığı çözmek için münhasır yetkilere sahiptir; bu sözleşmenin bir kısmı geçersiz veya geçersizdir. Buradaki hiçbir hüküm, Taraflardan herhangi birinin herhangi bir yargılama yetkisinde herhangi bir anlaşmazlığın çözümünden önce statükoyu korumak için gerekli gördüğü herhangi bir ihtiyati tedbir talebinde bulunmasını engellemez..

Çeşitli

Sunucu Konumu; Uluslararası transfer

Veri koruma ve diğer ülkelerin yasaları, ülkenizdekiler kadar kapsamlı olmayabilir. Gizliliğinizin korunmasını sağlamak için makul adımları attığımızdan emin olabilirsiniz. Web sitesini ve / veya Hizmetleri kullanarak, http://www.purevpn.com/privacy-policy.php adresinde belirtildiği şekilde toplanma, kullanılma ve aktarılma bilginizi kabul etmiş olursunuz..

Yetki

Taraflardan her biri, bu Anlaşmaya girme konusunda tam yetki ve yetkiye sahip olduğunu ve bu Tarafı bağlayıcı olduğunu ve Şartlarına uygun olarak uygulanabilir olduğunu beyan ve garanti eder..

Feragat

Bu Koşullar uyarınca bir haktan feragat edilmesi, yalnızca yazılı olarak mutabık kalındığında veya beyan edildiğinde geçerli olacaktır. Bir hakkın kullanılmasında gecikme veya bir hakkın kullanılmaması, feragat olarak kabul edilmez ve bir Tarafın gelecekte bu hakkı kullanmasını engellemez. Burada sunulan haklar ve hukuk yolları kümülatiftir ve yasalar tarafından sağlanan haklar ve hukuk yolları dışında değildir.

Mücbir Sebep

Herhangi bir hükümet veya kamu otoritesi tarafından alınan veya uygulanan tedbirler dahil veya bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla veya bizim kontrolümüz dışındaki herhangi bir olay durumunda, tanrı veya mücbir sebeplerin bir sonucu olarak önlenmesi durumunda herhangi bir yükümlülüğü yerine getirmek zorunda olmayacağız. doğal afetler (fırtına, kasırga, yangın, sel, deprem gibi), savaş, sivil huzursuzluk, terörist faaliyetler, olağanüstü haller, devlet yaptırımları, ambargolar, kamulaştırmalar, grevler ve kamu hizmetlerinin (örneğin elektrik veya telekomünikasyon hizmetleri). Gecikmeye neden olan durumları size bildirmek ve mümkün olan en kısa sürede performansı sürdürmek için her ikisini de gereksiz gecikmeler olmadan kullanacağız..

Görev

Bu Şartları ve hak ve yükümlülüklerimizi, burada belirtildiği şekilde size bildirdikten sonra herhangi bir Üçüncü Şahsa devretme ve / veya devretme hakkımız olacaktır. Sadece ve münhasır takdirimize bağlı olarak önceden yazılı rızamız olmadan, haklarını veya alt sözleşmesini devretmeyeceğinizi veya devretmeyeceğinizi veya bu Koşullar kapsamındaki yükümlülüklerinin herhangi birini yerine getirmeyeceğinizi kabul edersiniz..

Üçüncü Tarafların Hakları

Bu Koşullar, bu Koşullardaki herhangi bir hüküm haricinde hiçbir Üçüncü Tarafa herhangi bir hak vermez.

Tarafların İlişkileri

Taraflar, bu Koşullar uyarınca bağımsız yüklenicilerdir ve buradaki hiçbir hüküm, aralarında bir ortaklık, ortak girişim veya acente ilişkisi oluşturduğu şeklinde yorumlanamaz. Her iki Tarafın da diğer Taraf adına herhangi bir Şart’a girme yetkisi yoktur..

Bölünebilirlik

Bu Sözleşmenin herhangi bir bölümünün yürürlükteki yasalar tarafından geçersiz veya uygulanamaz olduğu tespit edilirse, geçersiz veya uygulanamaz hüküm, orijinal hükmün amacına en yakın eşleşen geçerli ve uygulanabilir bir hüküm ile kabul edilir ve bu Sözleşmenin geri kalan kısmı yürürlükte devam et.

Güncellemeler & Geçerlilik Tarihi

Bu Şartların yürürlüğe girme tarihi 14 Ekim 2016’dır. Zaman zaman, bu Hizmet Şartlarını, Web Sitesine veya Üye Alanına bir güncelleme bildirimi göndererek veya kayıt sırasında verdiğiniz e-postada sizinle iletişim kurarak güncelleyebiliriz. Bu nedenle, sık sık gözden geçiriyorsun.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map