Snapchat’e istediğiniz yerden anında erişin!


Snapchat’e İstediğiniz Yerden Anında Erişin!

Snapchat ofisinizde veya bölgenizde engellendi mi? Ardından erişmek için bir VPN kullanın. Snapchat’e istediğiniz her yerden erişmek ve kilitleme sırasında yeni her şeyi keşfetmek için PureVPN’i yalnızca 0,99 ABD Doları karşılığında alın.


PureVPN 31 Günlük Para İade Garantisi Alın

Snapchat için VPN Nasıl Kurulur?

3 basit adımda Snapchat için bir VPN oluşturun:

purevpn ile instagram

İndir

ve bir VPN’ye abone olun

instagram vpn sunucusu

Bağlan

ABD sunucusuna bağlanma

instagram al

Tüm Setler

Artık Snapchat’e hazırsınız

Snapchat için Neden VPN Kullanmalı??

Her yerde “sosyal medya Nazileri” bulacaksınız. Bazen, hükümetin kendisidir, bazen de okulunuzdaki veya işyerinizdeki insanlar olabilir. PureVPN ile kısıtlamaları kolayca kaldırabilir ve Snapchat’e her yerden erişebilirsiniz.

Koru

Snapchat için neden bir VPN’e ihtiyacınız var??

Güvenilir bir Snapchat VPN, internet sorunlarınızı hafifletmek için uzun bir yol kat edecektir:

 • Sansür

 • Firewall

 • Veri hırsızlığı

 • Gizlilik

 • Takip

Çevrimiçi sansür Çin, Suriye ve Kuzey Kore de dahil olmak üzere birçok bölgede yaygındır. Hükümet, kullanıcıların aşağılayıcı politik veya dini görüşler, saldırgan görüntüler ve daha fazlasını içeren içeriğe erişmesini kısıtlamak için internet sansürü uygulamaktadır. Ancak, çoğu zaman, ifade özgürlüğünü düzenlemek için de yasa koyulur.

Snapchat için bir VPN, bu tür sinir bozucu kısıtlamaları aşmanıza ve uygulamaya istediğiniz yerden erişmenize yardımcı olabilir. PureVPN, dünya çapında 180’den fazla şehirde bulunan 2.000’den fazla sunucusuna sınırsız erişim sağlar. Sonuç olarak, Snapchat’e erişmenin ve sansürden kaçınmanın yüzlerce yoluna sahipsiniz.

Snapchat’ın oldukça bağımlılık yaptığını inkar etmek yok. Milyonlarca kullanıcısı var ve çoğunluğu gençleri ve gençleri içeriyor. Dahası, uygulamanın sürekli kullanımı neden genellikle okullarda, kolejlerde ve işyerlerinde engellendiğidir. Sonuçta, insanlar zamanlarının çoğunu Snapchatting’de geçirirlerse, sınıflarında dikkatli olmazlar veya işyerinde üretken olmazlardı.

Bununla birlikte, uzun bir iş gününden veya çalışmadan sonra zihninizi çıkarmak için bir şeye ihtiyacınız olan zamanlar vardır. PureVPN, IP adresini taklit etmenize yardımcı olarak güvenlik duvarını işyerinizde veya okulunuzda atmanıza yardımcı olabilir. Dahası, gerçek IP’niz sahte olduğunda, daha fazla güvenlik duvarı içeriğine kolayca erişebilirsiniz.

Restoranlar, oteller, alışveriş merkezleri & kafeler, kullanıcıların Snapchat’i kullanmaları için uygun bir yol sunar. Sonuçta, bu yerlerde halka açık WiFi var ve “Snaps” oluşturmak ve paylaşmak için harika bir yer oluşturuyorlar. Ancak, bu tür ağlar evinizdeki veya ofisinizdeki ağlar kadar güvenli değildir. Aslında, bazı ücretsiz hotspot’lar, haksız kullanıcılar tarafından şüphelenmeyen kullanıcıları cezbetmek ve etkinliklerine bakmak için özel olarak yaratılmıştır. Hatta bazıları kurbanlara şantaj yapmak için görüntüleri bile aşacak ve çalacaktı.

Bir Snapchat kullanıcısı olarak, hesabınızı ve kişisel resimlerinizi kesinlikle güvende tutmak istersiniz. Öyleyse, Snapchat için bir VPN ile birlikte gelen güçlü şifrelemeye ihtiyacınız var. Cihazınızı bir VPN ile donattıktan sonra, verilerinize göz atan herkes hakkında endişelenmeden mükemmel çekimlerinizi sevdiklerinizle paylaşmaya devam edebilirsiniz..

Hükümet gözetimi ve ISS izleme, ABD, İngiltere, Kanada ve Five Eyes ittifakı kapsamındaki diğer bu tür bölgelerdeki yaygın uygulamalardan bazılarıdır. Beş Göz ile ilişkili herhangi bir ülkede yaşıyorsanız ve herhangi bir çevrimiçi anonimlik aracı kullanmıyorsanız, tüm faaliyetleriniz devletin yanı sıra İSS’niz tarafından izlenir ve izlenir..

Ayrıca, çevrimiçi etkinlikleriniz ve indirdiğiniz, depoladığınız veya paylaştığınız veriler de katı veri saklama yasaları nedeniyle hükümet tarafından günlüğe kaydedilir. Ancak, PureVPN’e bağlıyken Snapchat veya başka herhangi bir hizmeti çevrimiçi kullanıyorsanız, verilerinizin ve etkinliklerinizin hükümet casusluğuna karşı güvenli olduğundan emin olabilirsiniz..

Konum izleme, bugünlerde birçok uygulamada varsayılan bir özellik olarak geliyor. Özellik, yakındaki noktaları bulmak veya harita üzerinde istediğiniz diğer yerleri belirlemek için uygun olabilir. Bununla birlikte, aynı özellik siber zorbalık gibi saldırgan amaçlarla da kullanılabilir.

Snapchat, uygulamanın kullanıcıların anlık görüntülerindeki konumunu etiketlemesini sağlayan bir özelliğe sahiptir. Ancak enstantane herkese açık hale getirilirse, o zaman herkes tam konumunuzu işaretleyebilir – bu özellikle siber zorlayıcılar söz konusu olduğunda oldukça tehlikeli olabilir. Ancak, konumunuzu her zaman PureVPN ile taklit edebilir ve herhangi birinin konumunuzu iyi izlemesini engelleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Snapchat ve bir VPN’in dünyanın herhangi bir yerinden erişmenize nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla karışıklığınız var mı? En popüler Snapchat VPN sorgularından bazılarına göz atın:

PureVPN Müşteri Yorumları

TrustPilot

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map