Sınırsız Bant Genişliği VPN ile web’de gezinmeye ve akış gerçekleştirmeye devam edin


Sınırsız Bant Genişliği VPN ile web’de gezinmeye ve akış gerçekleştirmeye devam edin

Çarpıcı hız kazanın sınırsız bant genişliği internet hızı ve sınırsız bant genişliği VPN kapasitesi sunan PureVPN’in seçkin VPN hizmetiyle ISS kısıtlamayı ortadan kaldırın.


 • Ağımızdaki tüm sunucular, ultra hızlı bağlantı için 10 Gbit bağlantı hızını destekler.
 • Her PureVPN hesabı, tüm ailenizin korunmasını sağlamak için 10 çoklu girişi destekler.

Sınırsız bant genişliği VPN Hizmeti

Herhangi bir sınırlama olmaksızın istediğiniz her şeye göz atın ve yayın yapın. VPN Hizmetleri için sınırsız Bant Genişliği şarttır, bu nedenle sınırsız VPN bant genişliği bağlantısı sunan, sektördeki en hızlı VPN hizmetlerinden biri olarak bilinen VPN hizmetimiz, bant genişliği sınırlarınız olmadığı anlamına gelir..

Kaçmak ISS Kısma

İnternet servis sağlayıcınız alışılmadık bir internet kullanımı fark ederse internet bağlantınızı kısıtlar. Dijital varlığınızı kapsayan AES 256 bit şifreleme ile internet bağlantınız bir ISS’den ve meraklı gözlerden VPN servisimizle korunur.

İnternet Servis Sağlayıcınız çevrimiçi aktivitelerinizi göremediğinden, internet bağlantınızdaki kimseyi gözetlemeden endişe etmeden hizmetleri indirmek için başlayabilirsiniz..

Birden Fazla Cihazda Sınırsız Bant Genişliği

PureVPN’in On çoklu giriş özelliği ile VPN ağ sunucularına bağlı tüm cihazlarda sınırsız bant genişliği işlevselliğini en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Akıllı telefondan Android TV’ye, iOS, Android vb. PureVPN’in tüm işletim sistemleri, cihazlarınız, gelişmiş güvenlik özellikleri boyunca tarayıcı uzantısı için VPN istemcisi vardır. Akış hizmetleri, sosyal ağlar, Netflix, Hulu, HBO üzerinde kolayca pürüzsüz bir deneyim yaşayabilirsiniz, Amazon Prime Videosu, ve BBC iPlayer, kolay kullanıcı arayüzü, kurulum ve fantastik Bağlantı hızı hayır ile bant genişliği kısıtlamaları.

PureVPN’in sınırsız sunucularındaki trafikle mücadele etmek için, gelişmiş içerik dağıtım ağları ve sunucular gelişmiş bir sistem, kullanıcılara diğerlerinden farklı olarak bir internet deneyimi sunmak için AI algoritmalarını otomatik olarak başlatır.

İstediğiniz Her Şeyi İndirin

Bant genişliği veri sınırı söz konusu olduğunda, web’den istediğiniz her şeyi ve her şeyi indirebilirsiniz.

Bir ISS, internete giriş kapısı olduğundan, çevrimiçi etkinliklerinizin tamamen farkındadır. Size net bir şekilde bilgi vermek için, İSS’niz ziyaret ettiğiniz web sitelerini, internet aramalarını, indirme trafiğini ve çok daha fazlasını görüntüleyebilir.

Bir ISS’ye güvenmek risklidir çünkü çevrimiçi etkinliklerinizi pazarlama ajanslarıyla mı, yoksa daha da kötüsü devlet kurumlarıyla paylaşıp paylaşmadıklarını asla bilemezsiniz..

PureVPN kanıtlanmış lider VPN hizmeti olmaktan hoşlanıyor sicil kaydı yüksek kaliteli hizmet sunma ve son derece optimize edilmiş sınırsız bant genişliği sunucularına sahiptir. PureVPN sınırsız bant genişliği sınırsız sunucularıyla bağlandığında, çevrimiçi bağlantınız son teknoloji ürünü askeri sınıf şifreleme ile güvence altına alınmıştır 256 bit şifreleme ve sağlam VPN protokolleri en yüksek çevrimiçi gizliliğinizi ve güvenliğinizi sağlar. 180’e dayanan 2000’den fazla sınırsız bant genişliği sunucusu ağ konumuna sanal olarak bağlanabilirsiniz VPN konumları dünya çapında.

Sınırsız sunucu değiştirme özelliğine sahip bir ülkede fiziksel olarak bulunarak, sanal varlığınız dünyanın herhangi bir ülkesinde olabilir. PureVPN’in sınırsız VPN sunucularıyla yararlanın, yerel içeriklerine erişin, yerel bilgiler edinin ve çok daha fazlasını yapın.

VPN endüstrisinde, PureVPN, günlük tutmayan sıkı bir politika izleyen birkaç VPN sağlayıcısından biridir. internet etkinliği veya tarama etkinliği veya aktivite günlükleri ve özel bilgiler VPN sunucularında kaydedilmez, PureVPN yüksek düzeyde optimize edilmiş sunucularla veri sınırlaması olmadan İnternet özgürlüğünüzü en üst düzeyde güvenle geri alabilirsiniz. Örneğin, şirket ABD’de bulunuyorsa, arama emirlerine uymaya tabi tutulacaktır. Ancak PureVPN Hong Kong’da bulunduğundan, diğer VPN Sağlayıcılarının yaptığı gibi herhangi bir arama emrine uymak zorunda değildir. Gizlilik her bireyin temel hakkıdır ve saygı gösterilmelidir. PureVPN ile bağlandıktan sonra çevrimiçi gizliliğiniz garanti edilir.

Sınırsız Bant Genişliği hakkında daha fazla bilgi

 1. Gecikmesiz akış
 2. İndirme sınırlarına veda
 3. ISS (İnternet Servis Sağlayıcısı) bant genişliği daraltma yok
 4. Ultra akıcı HD akışı. Ağımızdaki tüm sunucular, ultra hızlı bağlantı için 10 Gbit bağlantı hızını destekler.
 5. Bölünmüş Tünel Açma
 6. Kayıt tutmama ilkesi ile P2P Dosya Paylaşımı
 7. IP Kaçak Koruması
 8. Liman Yönlendirme
 9. E-posta, sohbet ve tüm yaygın Sosyal Platformlar aracılığıyla 7/24 VPN Desteği
 10. VPN sunucunuzdaki ani bağlantı kesilmeleri durumunda birden fazla cihaz (iOS, Android, Windows, vb.) Kullanıyorsanız IP adresinizi veya IP adreslerinizi korumak için VPN Kill anahtarı, böylece kişisel bilgileriniz ifşa edilmez.
 11. VPN hizmetlerinin çoğu, 30 günlük para iade garantisi sunar ve 31 günlük para iade garantisi sağlayarak devam ettiğimiz en iyi VPN’dir..

PureVPN’in Özellikleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

 • Bölünmüş Tünel Açma
 • AES Şifrelemesi
 • Güvenli WiFi
 • Güvenli P2P Dosya Paylaşımı
 • İnternet Öldürme Anahtarı
 • İsteğe Bağlı iOS
 • DNS Sızıntı Koruması
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map