Syfy’yi ABD dışında bir VPN ile nasıl izleyebilirim?


Syfy’yi ABD dışında bir VPN ile nasıl izleyebilirim??

28 Temmuz 2019


Bu kılavuzda, VPN kullanarak Syfy’yi ABD dışında nasıl izleyeceğinizi öğrenin. Syfy’ye her yerden erişmek ve kilitleme sırasında Bilim Kurgu şovlarının keyfini çıkarmak için PureVPN’i yalnızca 0,99 ABD Doları karşılığında alın.

img

Atlamak…

Syfy akışının avantajları

Syfy, NBC Universal’a ait ve işletilen bir akış hizmetidir. Bilim kurgu, fantezi, korku, paranormal, drama ve gerçeklik programlamasını içeren çoklu türlerle ilgili içerik sağladığı bilinmektedir..

Syfy’de sunulan şovların inanılmaz envanteri arasında Battlestar Galactica, İnsan Olmak, Continuum, Joe Rogan Her Şeyi Soruyor, Yüz Kapalı, Korkutmak Taktikleri, Örgülü, Sinbad, Alacakaranlık Bölgesi ve çok daha fazlası var..

Syfy’yi ABD dışında izleyebilir misiniz??

Ne yazık ki hayır. Kanal diğer ülkelerde kısıtlanmış olmasa da, erişim için hala ABD’de olmanızı gerektirir. Bunun nedeni, kanala kablolu TV aboneliği kullanarak erişmeniz gerektiğidir.

Kablolu TV aboneliği almak için ABD’de bulunmanız gerekir. Bu nedenle, bu hizmetin diğer ülkelerde erişilebilir olmasına rağmen, SYFY’ye ABD dışından erişemeyeceksiniz.

Bu sadece diğer ülkelerde yaşayan insanlar için biraz haksızlık değil, aynı zamanda kısa bir süre için ülke dışına seyahat eden Amerikalılar için de çok sert.

Neyse ki, Syfy’yi ABD dışından izlemenin basit ama etkili bir yolu var – tek ihtiyacınız olan premium bir VPN hizmetidir.

Birini kullanarak, IP adresinizi kendi konumunuzdan istediğiniz herhangi biriyle değiştirebilirsiniz. Syfy için, uygun bir bölgeden (ABD) göz atıyorsanız, üzerinde bulunan içeriğe erişmenizi sağlar. Aşağıdaki adımları izleyerek Syfy’i ABD dışına nasıl aktaracağınızı kolayca öğrenebilirsiniz:

  • PureVPN’e abone olun
  • VPN uygulamasını cihazınıza yükleyin
  • ABD sunucusuna bağlanma
  • PBS’ye erişin ve keyfini çıkarın!

Syfy için neden bir VPN’e ihtiyacınız var??

Çevrimiçi dünyanın gerçekten özgür olduğu bir zaman vardı. İnternette herhangi bir dünyasal sınır yoktu. Sıfır kısıtlama vardı ve her şeye ve her şeye kolayca erişebilirsiniz.

Ancak, internetteki bu özgürlük çok uzun sürmedi. Çok geçmeden tüm web üzerinde coğrafi sınırlar çizildi. Hükümetler çevrimiçi özgürlüğümüze müdahale etti ve internette birden fazla web sitesini sansürlemeye başladı.

Mevcut durumun internette ne kadar kötü olduğunu anlamak için Çin’in büyük Güvenlik Duvarı’nı okumanızı öneririz. Çin’deki en popüler sosyal medya ağlarından bazıları da dahil olmak üzere binlerce web sitesi, hükümetin halka sınırlı özgürlüğe izin verme politikasına uyması için yasaklandı.

Benzer şekilde, birçok ülkede birden fazla ağ ve hizmet yasaklanmıştır. Örneğin BAE, VoIP hizmetlerini engelliyor, böylece yerel telekomünikasyon şirketleri insanlar pahasına kar elde etmeye devam edebiliyor.

Brezilya’da WhatsApp yasaklandı çünkü şirket bir bireyin özel görüşmelerini paylaşmayı reddetti. Benzer şekilde, Twitter Türkiye’de yasaklandı çünkü hükümet anti-ulusal propagandayı paylaştığı için suçladı.

Bu ablukalar yeterli değilmiş gibi, akış hizmetleri de coğrafi kilitlerle geldi. İçerik lisanslama anlaşmalarına uymak için, hizmetin erişildiği ülkeye göre kullanılabilir içeriği sınırlarlar. Aynı şey SYFY kanalı için de geçerlidir.

Ancak, kendi ülkesi dışındaki içeriğine erişimi sınırlayan tek kanal bu değildir. HBO Now, Hulu, Amazon Prime ve daha fazlası dahil olmak üzere diğer birçok akış kanalı aynı işlemi takip eder. Hemen hemen her ülkede bulunan Netflix’in bile farklı ülkelerdeki insanlar için farklı kütüphaneleri var.

Böyle bir senaryoda, bir VPN son derece yararlı olabilir. Web siteleri ve hizmetler gerçek konumunuzu belirlemek için IP adresinizi kullandığından, IP’nizi başka bir ülkeye geçirmek ve gerçekten istediğiniz çevrimiçi özgürlüğün tadını çıkarmak için bir VPN kullanabilirsiniz.

Kullandığınız VPN hizmetine bağlı olarak, Syfy, Netflix, Amazon Prime, Hulu veya başka herhangi bir akış kanalına kolaylıkla her yerden erişebilirsiniz. Hangi PureVPN’in Syfy için en iyi VPN olduğunu öğrenmek için aşağıyı okuyun.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me