İtalya VPN Hizmeti


İtalya VPN Hizmeti

Koronavirüs yayılmaya devam ederken, İtalya ülke çapında bir kilitlenme içerisindedir. Hükümet gereksiz seyahatleri kısıtladı ve işletmeler çalışanlardan evden çalışmalarını istedi. Bu senaryoda, bir İtalya VPN hizmeti, çevrimiçi verilerinizi ve varlığınızı olabildiğince güvenli tutarken, görevleri uzaktan gerçekleştirebilmenizi sağlar..


bayrak

5+ Çoklu Giriş

En iyi İtalya VPN’si ile birden fazla cihazı bağlayın ve güvenceye alın.

PureVPN uygulamaları aşağıdakiler için mevcuttur: cihaz

SmartTV, Kodi, Amazon ateşi, Chromecast, Yönlendiriciler, Bilgisayarlar ve diğer Akıllı cihazları içeren konsollarla da uyumludur.

İtalya VPN Size Nasıl Çevrimiçi Tam Özgürlük Sağlar

img

Meta Verileri Saklamaktan Kaçının

İtalya VPN hizmeti gizliliğinizi ve verilerinizi meraklı gözlerden korur. Avrupa’da ve dünyada veri saklamaya ilişkin son yasalar hızla ilerlerken, proaktif olun ve konuşma ve gizlilik özgürlüğünüzü İtalya için en iyi VPN ile koruyun. Çoklu şifreleme protokollerimiz tüm çevrimiçi iletişimlerinizi gizler.

img

Mutlak İnternet Özgürlüğünü Yaşayın

Coğrafi kısıtlamalar ve internet sansürü pek çok kullanıcı için bir diken. Wikileaks, 2009 yılında İtalya’nın yaklaşık 300 web sitesini yasakladığını bildirdi. Serbest bilgi akışı çok önemlidir ve İtalya için en iyi VPN ile, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde, herhangi bir web sitesinin ve uygulamanın engelini kaldırabilirsiniz.

img

Saklı kal

Fidye yazılımı ve kimlik hırsızlığı gibi siber suçlarda hızlı bir artışla, ortalama-joe’nin dijital alanlarını koruması neredeyse imkansızdır. Bununla birlikte, İtalya VPN hizmeti ile web’de tam bir anonimlik ile gezinebilirsiniz. İtalyan IP adresini aldıktan sonra, IP’niz otomatik olarak gizlenir, bu da davetsiz misafirleri durdurur ve cihazınızı güvende tutar.

İtalya’daki VPN Sunucuları

Dünyanın dört bir yanındaki 180’den fazla şehirde stratejik olarak bulunan 2.000’den fazla sunucuyla PureVPN’in ağı, yüksek hızlar için tasarlandı. En iyi İtalya VPN, kullanıcılarına on yıldan uzun bir süredir kesintisiz bir çevrimiçi deneyim sunuyor. Güvenlik, anonimlik ve hız söz konusu olduğunda, hizmetimiz rakipsizdir.

Buzlanmayı pastanın üzerine koymak için PureVPN’in İtalya’da stratejik olarak bulunan 15+ VPN sunucusu var, Milano’da 8 sunucu var ve geri kalanı Roma, Napoli, Turin ve Porcia arasında eşit olarak dağıtılıyor. İtalya’daki VPN sunucularımız kendi kendini koruduğundan, size en yüksek VPN tarama hızlarını ve% 99,99 çalışma süresini garanti ediyoruz.

Roma VPN

Floransa VPN

Venedik VPN

Milan VPN

Size Söz Veriyoruz!

Tam Çevrimiçi Özgürlük

İnternet sansürü, artık kısıtlanmış veya engellenmiş içeriği görüntüleyebileceğiniz için İtalya için En İyi VPN ile eski bir tarih haline gelecektir. En sevdiğiniz içeriği istediğiniz zaman görüntüleyin.

Sıfır Günlük Politikası

Kullanıcılarımızın gizliliği her zaman önce gelir. Bu nedenle, verilerinizin hiçbirinin depolanmayacağını veya para kazanılmayacağını garanti eden katı bir kayıt tutmama politikamız var.

Yıldırım Hızları

Süper hızlı hızlarda gezinebilmeniz için sunucularımızı stratejik olarak doğru yerlere yerleştirdik.

İtalya VPN’imiz Eşsiz Güvenlik Sağlıyor

Kaçış Gözetimi

Meta verilerinizin toplanmasından kaçının ve web’e güvenli bir şekilde göz atın.

Anonim Tarama

Çevrimiçi etkinliklerinizi İSS’ler ve üçüncü taraf ajanslar gibi gözetleme-Tom’lardan saklayın

Mutlak Özgürlük

İtalya VPN ile en sevdiğiniz içeriği istediğiniz zaman görüntüleyin.

Genel Wi-Fi Koruması

Kamusal Wi-Fi Hotspot’larında kendinizi bilgisayar korsanlarından, siber takipçilerden ve kimlik hırsızlarından koruyun.

Mutlak Koruma

İtalya VPN, sizi çevrimiçi tehditlerden ve kötü amaçlı yazılımlardan koruyan akıllı bir antivirüs ile birlikte gelir.

Gizlilik ve Güvenlik Özellikleri

İtalya VPN, aşağıdaki özelliklerle çevrimiçi gizliliğinizi ve güvenliğinizi artırır:

Askeri Sınıf 256 bit Şifreleme

İnternet üzerinden ilettiğiniz tüm veriler güvenli şifreli tünelden geçtiğinden, hiç kimse iletişiminizi gizleyemez, bu da bilgisayar korsanlarının ve üçüncü taraf ajansların cihazınıza erişmesini veya çevrimiçi etkinliklerinizi izlemesini imkansız hale getirir..

Sınırsız Sunucu Değiştirme

İtalya VPN hizmetimizle, satın aldığınız paket planından bağımsız olarak bir sunucudan diğerine kaç kez geçiş yapabileceğinizin bir sınırı yoktur..

Çoklu Protokoller

Size kolaylık sağlamak için yerleştirilmiş bir ana bilgisayar protokolü ile mutlak özgürlük ve 24 saat koruma ile web’de gezinebilirsiniz. Bazı protokoller OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP, SSTP ve IKEv2’yi içerir.

İçerik filtresi

İçerik filtremiz can sıkıcı pop-up reklamları ve cihazınıza zarar verebilecek diğer her şeyi engeller.

Bölünmüş Tünel Açma

Bu kullanışlı özellikler, İtalya VPN’niz aracılığıyla hangi verilerin gönderileceğini ve ISS’niz aracılığıyla hangilerinin gönderileceğini kontrol etmenizi sağlar ve sizi veri dağıtımının ustası yapar.

Antivirüs Koruması

Kötü amaçlı kötü amaçlı yazılım ve virüslere Adios deyin. Bu özellik sırtınızı 7/24 izler, böylece endişelenmeden arkanıza yaslanın, rahatlayın ve internette gezinin.

141+ Ülkede 2000+ Sunucu

Global sunucu ağımız IP adresinizi hemen değiştirmenizi sağlar. PureVPN sadece hızlı değil, aynı zamanda güvenli ve küreseldir.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map