Türkiye İçin VPN


Türkiye İçin VPN

Özel bir Türk IP Adresi alın ve dünyanın her yerinden tüm Türkçe içeriğe erişin


Türkiye için VPN

5 Çoklu Giriş

Türkiye için en iyi VPN ile birden fazla cihazı bağlayın ve güvenceye alın.

PureVPN uygulamaları aşağıdakiler için mevcuttur: Türkçe IP Adresi

SmartTV, Kodi, Amazon Fire, Chromecast, yönlendiriciler, bilgisayarlar, Mac ve diğer akıllı aygıtları içeren akıllı cihazlarla da uyumludur.

Türk IP Adresini Alın

Ülkenize veya bölgenize yakın bir VPN sunucusu seçerek en iyi Türk VPN deneyiminden yararlanın. En yüksek bağlantı hızlarıyla, tercih ettiğiniz web sitelerine ve hizmetlerine anında erişimin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca, en sevdiğiniz içeriği sorunsuz bir şekilde yayınlayabilir ve izleyebilirsiniz.

PureVPN bir okkalı 141’den fazla ülkede 2000’den fazla sunucu tüm dünyada Bu sunuculardan 6 tanesi İstanbul. Sunucularımız kendi kendini yöneterek en iyi şekilde çalışmanızı sağlar Türkiye VPN hizmeti % 99,99 çalışma süresi ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerden!

Ankara IP Adresi

İstanbul IP Adresi

İzmir IP Adresi

Konya IP Adresi

PureVPN ile Rock-Solid Gizlilik Koruması

img

Hükümete Dayalı Gözetim ile Mücadele

PureVPN’in Türkiye için VPN hizmeti sizi çevrimiçi gözetimden korur. Türk hükümetinin İnternet kullanımını izleme ve kontrol etme çabalarına rağmen, çevrimiçi etkinlikleriniz görünmeyecek ve gizli kalacaktır. Askeri düzeyde şifrelememiz sadece İnternet trafiğinizi gizlemekle kalmaz, aynı zamanda verilerinizi tespit edilemez ve müdahaleler için izlenebilir hale getirir.

img

Gerçek Kimliğinizi Gizleyin

PureVPN kullanarak, Türk vatandaşları web’e anonim bir pelerinle göz atıyorlar. Sunucularımıza bağlandığınızda, IP adresiniz gizlenir ve tüm iletişimleriniz gözü yormayan bir tarama deneyimi için şifrelenir. PureVPN’in kendi kendini optimize eden global sunucu ağı, kullanıcılara dünyanın hemen hemen her yerinden yüksek hızlarda bağlanma olanağı sağlar!

img

Tam Özgürlük Çevrimiçi

Gerçek IP adresiniz maskelenerek, her türlü sansürden korunurken interneti şartlarınızda kullanma özgürlüğüne sahip olursunuz. PureVPN’in Türkiye VPN hizmeti, bant genişliği daraltmasını ve İnternet Servis Sağlayıcınız tarafından internete getirilen kısıtlamaların üstesinden gelmenize yardımcı olur. VPN’imiz, bulundukları yerden bağımsız olarak netizenlere güvenli ve sorunsuz bir çevrimiçi ortam sağlar.

Size Söz Veriyoruz!

En Hızlı VPN Sunucuları

Sunucularımız en yüksek hızları sağlayacak şekilde optimize edilmiştir, böylece sorunsuz bir tarama ve akış deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

Anonim Tarama

PureVPN, çevrimiçi aktivitelerinizi gönül rahatlığıyla gezmenize izin vererek anonim olarak göz atmayı bir gerçeklik haline getirir.

Logless Hizmeti

Hiçbir kayıt tutmuyoruz, nokta! PureVPN her kullanıcının internette gizlilik ve gizlilik hakkına saygı duyar.

Türkiye’nin En İyi VPN’i Çevrimiçi Deneyiminizi Atlar ve Sınırlarla Geliştirir.

İstenmeyen İzlemeden Kaçının

Her türlü izleme ve gözetleme girişimine karşı korunmaya devam edin.

Eksiksiz İnternet Gizliliği

Üçüncü tarafların radarından uzak durmak için sanal konumunuzu gizleyin.

İnternete Serbestçe Erişin

Mutlak kolaylıkla dijital engelleri aşın.

Genel Wi-Fi Güvenliği

Güvenli VPN tünelleri, genel Wi-Fi ağlarının güvenli kullanımına izin verir.

Çevrimiçi Etkinliklerinizi Güvenceye Alın

Uçtan uca şifreleme, kişisel verilerinizi meraklı gözlerden korur.

DDoS Saldırı Koruması

PureVPN’in DDoS Koruması DDoS saldırılarını hızlı bir şekilde algılar ve yener.

Gizlilik ve Güvenlik Özellikleri

Turkey VPN service, şu özellikler sayesinde gizlilik ve güvenlik oyununuzu bir üst seviyeye taşıyor:

Üst Düzey Şifreleme

PureVPN’in Türkiye VPN hizmeti, verilerinizi ve iletişiminizi AES 256 bit şifreleme ile güvence altına alarak dış dünyaya okunamaz hale getirir.

Çoklu Güvenlik Protokolleri

PureVPN, farklı güvenlik seviyeleri sunan tüm büyük VPN protokollerini destekliyor. Bunlar PPTP, SSTP, OpenVPN, IKEv2, L2TP ve OpenVPN’dir.

Wi-Fi Güvenliği

Güvenli olmayan bir Wi-Fi bağlantısında oturum açmak kişisel verilerinizi riske atabilir. VPN’imiz ile güvenli olmayan kablosuz ağların tehlikelerine karşı korunursunuz.

İnternet Öldürme Anahtarı

Internet Kill Switch gerçek kimliğinizi maruz kalmaya karşı korur. VPN bağlantısı kesilmesi durumunda tüm çevrimiçi etkinliklerinizi otomatik olarak durdurur.

Bölünmüş Tünel Açma

Bölünmüş Tünel Oluşturma, İnternet trafiğinizin bir kısmını PureVPN üzerinden yönetirken, geri kalanını İSS’niz aracılığıyla yönetme özgürlüğü sunar.

Sınırsız Sunucu Değiştirme

PureVPN, satın aldıkları abonelik planından bağımsız olarak kullanıcıların sunucular arasında istedikleri kadar geçiş yapmalarını sağlar.

141+ Ülkede 2.000+ Sunucu

Global VPN sunucu ağımızla IP adresinizi anında değiştirin. Aralarında istediğiniz kadar geçiş yapın ve dünyanın herhangi bir yerinden İnternet’e göz atın.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map