Yurtdışı Seyahat için VPN


Yurtdışı Seyahat için VPN

seyahat


Seyahat etmek pahalı olabilir ve bahsetmemek gerekirse, yerel internet yasalarına uymak zor olabilir. Seyahat için güvenilir bir VPN ile uçak biletlerinizden tasarruf edebilir, içerik sınırlamalarını aşabilir, sosyal hesaplara erişebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

img

Seyahatlerinizden Önce Nelerin Engellendiğini veya Kullanılabilir Olduğunu Keşfedin

Yurtdışında bir tatil ya da bir göçmen olarak kalıcı bir hareket olsun; seyahat etmeden önce varış noktası hakkında daha fazla bilgi edinmek en iyisidir. Ancak, kendi ülkenizde yaşarken bunu yapamazsınız. Sonuçta, bölgenizde hedef ülkenin birçok web sitesi engellenmiş olabilir. Söylemeye gerek yok, eğer hedef ülke katı sansür yasalarına sahipse, güncel olaylar hakkında herhangi bir haber bulamazsınız..

Yurtdışına seyahat etmek için bir VPN aldığınızda, hedef ülkenin mevcut işleri ve internet sansürünün durumu hakkında bilgi edinirsiniz. Bir VPN kurarak ve gittiğiniz ülkenin yerel bir IP adresini alarak, sanki oradaymış gibi gezinebilirsiniz.

img

Yurtdışı Seyahat için Neden Bir VPN’e İhtiyacınız Var??

VPN’ler, çevrimiçi verilerinizi ve iletişiminizi casusluk, gizlice dinlemenin yanı sıra diğer güvenlik ve gizlilik tehditlerine karşı korumak için kullanışlıdır. Ancak, bir seyahat VPN hizmeti size bundan çok daha fazlasını sunar.

Uluslararası bir seyahat planlamak göz korkutucu bir deneyim olabilir. Sonuçta, bütçenizi planlamanız, ucuz uçuşlar için rezervasyon yapmanız ve yurtdışında ucuz oteller bulmanız gerekir. Ayrıca, kendinizi herhangi bir belaya sokmamak için yerel internet yasalarına karşı dikkatli olmalısınız..

Ayrıca, gizlilik bilincine sahip biriyseniz, hedef ülkenin çevrimiçi gözetim, veri izleme ve saklama gibi gizlilikle mücadele yasaları uyguladığını öğrendiğinizde endişeleriniz çok yükselir..

Neden Seyahat için VPN Kullanmalı?

video_thumb

PureVPN ile seyahat edin
Sayısız Faydasının tadını çıkarmak için

img1

Ucuz Uçuşların Keyfini Çıkarın

Birçok insanın genellikle aileler olmak üzere bir bütçeyle seyahat ettiği inkar edilemez. Ancak, uçak biletleri bütçenizin büyük bir kısmını yiyor ve ardından otel rezervasyonları.

Kulağa hoş geliyor mu? Eğer öyleyse, o zaman sevin çünkü bir seyahat VPN’si sadece birkaç basit adımda ucuz uçuşlar ve oteller bulmanıza yardımcı olabilir. Aslında, yurtdışı seyahatinizde 800 $ ‘a kadar tasarruf edebilirsiniz.

img2

Favori İçeriğinize Erişin

Hevesli bir yayıncıysanız, denizaşırı seyahatlerinizde de tercih ettiğiniz içeriği izlemek isteme şansınız yüksektir. Ne yazık ki, bazı popüler akış hizmetlerinde, belirli bölgelerdeki içeriği kısıtlamalarına yol açan uluslararası lisans sorunları vardır. Örneğin, ABD dışındaki ABD Netflix veya Hulu’ya erişemezsiniz.

Ayrıca, yalnızca akış hizmetleri değil, aynı zamanda yayınlarını sınırlı bölgelere yayınlayan çevrimiçi TV kanallarıdır. İçerik blokajları yaşamak istemiyorsanız, seyahat için VPN’imize ihtiyacınız var.

img3

Sosyal Medyaya Erişim

Sosyal medya hizmetleri, kullanıcılara kalbin içeriğiyle konuşabilecekleri bir platform sunar. Ne yazık ki, bazı ülkeler vatandaşlarının hükümet işleri gibi belirli konularda görüşlerini susturmaktadır. Sonuç olarak, sosyal medya hizmetlerini kısıtlıyorlar.

Sosyal medya engellemesinin ardında onlarca başka neden de olabilir. Ne olursa olsun, seyahat için bir VPN kullanarak, bulunmayan ülkelerde istediğiniz sosyal hesaplara her zaman bağlanabilirsiniz.

img4

Herkese Açık WiFi’de Güvenli Tarama

Halka açık WiFi ağları ve diğer açık internet noktaları, ücretsiz internet rahatlığı sağlar. Ancak, kişisel bilgilerinizi yakındaki bilgisayar korsanlarına ve gizlice dinleyen kişilere de sunabilirler.

WAP ve WAP2 gibi standart WiFi protokolleri kolayca kırılabilir, yani güvenlik için bunlara güvenemezsiniz. Bununla birlikte, bir VPN’nin güçlü şifreleme teknolojisi, güvenilir veri kimlik doğrulaması ve el sıkışma algoritmaları sayesinde, herkese açık WiFi’de güvenli bir şekilde gezinebilirsiniz!

img5

Güvenli Online Bankacılık

İster halka açık WiFi ister ev ağı olsun; özellikle çevrimiçi işlemler yaparken veya alışveriş yaparken, çevrimiçi gizlenen siber tehditlere karşı her zaman dikkatli olmanız gerekir.

Çevrimiçi bankacılık, hareket halindeyken işlem yapma ve fatura ödeme kolaylığı sağlar, ancak uygun güvenlik önlemlerini uygulamadığınız takdirde paranızı da riske atabilir.

Yurtdışına seyahat etmek için kendinizi bir VPN ile donatarak, çevrimiçi işlemlerinizi en üst düzeyde şifreleme kullanarak güvence altına alabilirsiniz.

img6

Hendek Çevrimiçi Gözetleme

Gözetim rahatsız edici olduğu kadar müdahaleci de olabilir. Bir düşünün, birisi kişisel e-postalarınıza veya kısa mesajlarınıza göz atarsa ​​hoşuna gider mi??

Tabii ki değil! Yurtdışına seyahat ederken, internet gözetimi dahil olsalar bile yerel yasalara uymak zorundasınız.

Bir VPN, gerçek kimliğinizi gizlemenize, sizi çevrimiçi gözetimden korumanıza ve anonim olarak gün boyu gezinmenize yardımcı olabilir.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me